Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bawiliście się w sponsoring? Oczywiście mam na myśli sponsorowanie kobiet, które nie są prostytutkami, a jeżeli już tak pracują to ograniczają się do jednego partnera jednocześnie. Gdzie szukać takich kobiet? Jakie stawki proponować?
I jak zabezpieczyć się przed szantażem, albo oskarżeniem o gwałt? Pisemna zgoda na seks przed każdym spotkaniem to dobry pomysł? A może przesadzam?

#roksa #divy #divyzwykopem #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
  • Odpowiedz
AnalnyPasterz: Stawki to zależy czy yolo czy krakowska oszczędność. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś dobrze działało sponsoraszukam, ale chyba podupadło i trochę oszukują podbijając nieaktywne ogłoszenia. Jest datezone, ale tam masa napaleńców i chyba więcej pseudoprofesjonalistek bez lokum - tak samo jak na erodate - niż zbłąkanych studentek, bo każdą normalną dziewczynę by to przytłoczyło, większa szansa na jakąś małolatę. Chociaż profilaktycznie warto przejrzeć konkretną lokalizację, bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale nie mówię o dziewczynie, tylko właśnie romansie, FWB, kochance, zwał jak zwał. Jest masa chętnych dziewcząt na taki układ, kwestia jedynie tego, czy jesteś dla niej atrakcyjny. No chyba że nie jesteś dla żadnej albo celujesz grubo ponad własne progi, no ale szkoda byłoby mi kasy na takie coś. #!$%@?ąc ofc od tego, że w życiu nie zapłaciłbym za seks.
  • Odpowiedz
OP: AnalnyPasterz szczerze to zakładałem dużo większe stawki, a tutaj w cenie roksy i taniej. To nawet bardzo dobrze, bo zawsze mogę zaproponować więcej za wyłączność. A to pytanie o zgodę no głupie, ale chciałem dowiedzieć się jak na to zapatrują się inni. Jak korzystasz z roksy to wiesz na czym stoisz, a przy "zwykłej" lasce nigdy nie wiadomo.

@p0lybius: no właśnie ja nie potrzebuję jakiś podchodów. Jak już
  • Odpowiedz