Wpis z mikrobloga

  • 10
Nie wiem o co ta afera, ja nic do chłopaka nie mam, współczuję dla niego trudnej sytuacji. Przecież nie obrazilem nikogo???! Każdy miał chyba 15 lat i wie jak bywa, ja też miałem różne pomysły, pamiętam że byłem fanem Christiano Ronaldo - wszędzie plakaty, piórnik tornister podpisane, na rence sobie robiłem takie jakby tatuaże (na szczescie flamastrem). No nie powiem różne miałem myśli, a nad łóżkiem sobie powiesilem taki duży plakat Christiano
rtone - Nie wiem o co ta afera, ja nic do chłopaka nie mam, współczuję dla niego trud...

źródło: comment_DyhTsNmKksLPTyYLA77OltgrEMv9Z6oj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: no dobra, a skad młody ma pewność, że jest ciepły? Robił to kiedyś? Znam gościa który zwymiotowal na swojego 1 partnera xD i pozniej płakał ze mu sie wydawało jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie zebym był przeciwko, ale jest szansa ze młody szuka atencji - robiac babce na złość (i dobrze xD)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Wiejskie wychowanie bachora
W technikum zrobiłem w klasie comming out, i #!$%@? próby nawracania mnie "na dobrą drogę" bardziej mnie śmieszyły niż pomagały, nikt nie dawał mi łyka, bo ty bierzesz do ust, jakaś kłutnia agrument "bo jesteś pedałem", nikt nie zapraszał mnie nigdzie, a na moją 18 przyszło 2 osoby, które znają mnie od x lat. Nauczyłem się że wychodzę z szafy, jak ktoś spyta, albo już są
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: podobają mi się faceci a nie kobiety, rada? wyruchaj kobietę ¯\_(ツ)_/¯

Z taką retoryką równie sensowna jest rada, żeby zająć się zwierzętami, a nóż się spodoba...
  • Odpowiedz