Wpis z mikrobloga

@Jarek_Bzoma: nie, prześladowanie kogoś nie jest żadnym, jak to mówisz, czysto ludzkim prawem. Przecież to jest absurd, żeby dorosłemu człowiekowi coś takiego tłumaczyć. Atakowanie kogoś nie ma nic wspólnego z celebrowaniem swojej wolności. Gdyby ci ktoś ciężko pobił matkę, bo potykając się na ulicy wytrąciłaby mu telefon z ręki, to też byś mówił, że miał do tego prawo? Taki absurdalny przykład się akurat idealnie wpisuje w poziom twojej retoryki.
Może ty
Pobierz
źródło: comment_fZiixjr1Hp4aiJXba0XdWMFKWghALN47.jpg
@kraglapyrka: pomijam to, że wpis (for me) wali fejkiem, ale ok taka sytuacja. Młody człowiek ktory robi coś czego rodzina nie akceptuje. Obojętnie czy kocha homo / żeni się z muzułmanką / postanawia oddać 2 nerki i wątrobę oraz rodzina która tego nie akceptuje. Uważam, że młody człowiek ma prawo zrobić co zechce, i rodzina ma prawo nie akceptować jego wyboru. Rozwiązanie które nikogo nie krzywdzi - to odejście młodego człowieka
@lakukaracza_: To samo czuję jak mi środowisko lewicowe wmawia że mam akceptować związki LGBT, organizm boli, wymiotować się chce, a Ci mi mówią to przejdzie, stary akceptuj, nauczysz się, a ja dalej wymiotuję Tolerować mogę, tak jak gołębie srające na samochód, są no to są, ale mam się z tego cieszyć?
@Jarek_Bzoma: Po raz kolejny, spróbuj zrozumieć za drugim razem, wierzę w ciebie: orientacja seksualna to nie jest decyzja czy postanowienie. Jeśli chcesz to do czegoś porównywać, to pisz, że rodzina nie akceptuje jego koloru włosów czy leworęczności.
Rodzina ma prawo tego nie akceptować - zgoda. Rodzina ma prawo wieszać na nim psy - nie. Tu się kończy twoja wolność - w momencie w którym twoje działania atakują innych. To, że stosujesz
@kraglapyrka: A ja po raz kolejny się pytam: w jaki sposób chcesz egzekwować tolerancję? Narzucanie tolerancji babci NICZYM nie różni się od narzucania HETERO osobom o orientacji homo. Jednym słowem w sytuacji konfliktowej nie szukasz rozwiązania sprawiedliwego (może nie satysfakcjonować obie strony) a preferujące jedną strone. To jest wbrew równości. To jest wbrew duchowi wolności.
@Jarek_Bzoma: Nie nadajesz się do dyskusji, nie rozumiesz za grosz co się do ciebie pisze. Napisałam wyraźnie, że rodzina ma prawo tego nie akceptować i zerwać kontakty. To ich decyzja. Nie ma za to prawa do tego, żeby tego chłopca atakować. Tolerancja nie jest egzekwowana przeze mnie. Jest egzekwowana przez prawo.
To nie jest żaden dylemat, gdzie trzeba się zastanawiać nad dobrem obu stron. To nie jest żaden twardy orzech do
Nie wiem o co ta afera, ja nic do chłopaka nie mam, współczuję dla niego trudnej sytuacji. Przecież nie obrazilem nikogo???! Każdy miał chyba 15 lat i wie jak bywa, ja też miałem różne pomysły, pamiętam że byłem fanem Christiano Ronaldo - wszędzie plakaty, piórnik tornister podpisane, na rence sobie robiłem takie jakby tatuaże (na szczescie flamastrem). No nie powiem różne miałem myśli, a nad łóżkiem sobie powiesilem taki duży plakat Christiano
Pobierz
źródło: comment_DyhTsNmKksLPTyYLA77OltgrEMv9Z6oj.jpg
@lakukaracza_: no dobra, a skad młody ma pewność, że jest ciepły? Robił to kiedyś? Znam gościa który zwymiotowal na swojego 1 partnera xD i pozniej płakał ze mu sie wydawało jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie zebym był przeciwko, ale jest szansa ze młody szuka atencji - robiac babce na złość (i dobrze xD)
@lakukaracza_: Wiejskie wychowanie bachora
W technikum zrobiłem w klasie comming out, i #!$%@? próby nawracania mnie "na dobrą drogę" bardziej mnie śmieszyły niż pomagały, nikt nie dawał mi łyka, bo ty bierzesz do ust, jakaś kłutnia agrument "bo jesteś pedałem", nikt nie zapraszał mnie nigdzie, a na moją 18 przyszło 2 osoby, które znają mnie od x lat. Nauczyłem się że wychodzę z szafy, jak ktoś spyta, albo już są najbliższymi
@lakukaracza_: podobają mi się faceci a nie kobiety, rada? wyruchaj kobietę ¯\_(ツ)_/¯

Z taką retoryką równie sensowna jest rada, żeby zająć się zwierzętami, a nóż się spodoba...