Wpis z mikrobloga

Mirki drogie
Mam pytanko...
W nowym mieszkaniu po poprzednim najemcy został dekoder i router livebox z Orange.
Ja tego używać nie będę, wiec nieświadoma dałam ogłoszenie na #olx i automatycznie typ mnie od złodziejek i grozi ze mnie do prokuratury poda.
XD
Tak więc, żeby nie skończyć w więzieniu pytam, co z tym zrobić? Po prostu oddać do Orange?


#livebox #orange #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@Send_noodles on jest przypisany do umowy Orange. Jego się nie kupuje tylko dzierżawi. Teoretycznie osoba, której wygasła umowa powinna to oddać do Orange ale oni tego często nie przyjmują bo nie dadzą nowemu klientowi 3- czy 4-letniego sprzętu. Jak się nikt nie upomina to sprzedaj to i tyle
  • Odpowiedz
@Send_noodles: generalnie co kupiłaś to Twoje (co było wpisane w umowie), jeżeli aneks był z wyposażeniem, to teoretycznie mogą Cię pocałować w różową dupę xD. Tak jak kupiłem motocykl, a w schowku miałem fiskarsa, w umowie miałem z "wszelakimi częściami w zestawie", bo jestem menda i do takich rzeczy zawsze szczegółowo podchodzę. Ale z dekoderem jest tak, że nie należy ani do Ciebie ani do tego poprzedniego najemcy, tylko do
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Send_noodles: sprzęt jest dzierżawiony i zarejestrowany na osobę nie lokal. Jeśli będzie trzeba go zwrócić to będą męczyć osobę która ma podpisaną z nimi umowę. Jeśli w systemie mają podany adres korespondencyjny na ten w którym teraz mieszkasz to co najwyżej listy będą przychodzić. Ze swojej strony możesz po prostu przechować ten sprzęt żeby komuś oszczędzić faktury na kilkaset złotych.
  • Odpowiedz
@Send_noodles: Cześć. Dzięki za kontakt i zainteresowanie sprawą :) Urządzenia udostępniamy Klientom w ramach dzierżawy. Po zakończonej umowie należy je zwrócić, w innym przypadku może zostać wystawiona opłata dodatkowa. Czy masz możliwość, aby skontaktować się z poprzednim najemcą lokalu?
  • Odpowiedz