Wpis z mikrobloga

"Niemal wszystkie media podały już informację o podejrzeniach pedofilii Krzysztofa Sadowskiego, oświadczenie wydała też jego córka. To jednak wciąż dopiero początek afery, która sięga znacznie głębiej, niż ktokolwiek przypuszcza. Część jej wątków wstrząśnie wkrótce całą Polską."

Afera pedofilska Sadowskiego: „Nazywał mnie Wisienką!”

"Kolejne osoby zgłaszają się do mnie informując o czynach Krzysztofa Sadowskiego, wieloletniego szefa Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, znanego muzyka, współtwórcy programów telewizyjnych, znajomego wielu wpływowych osób ze świata polityki, artystycznego i biznesowego. Wkrótce ujawnię całość zebranej i zweryfikowanej dokumentacji."

"Miałam 15 lat, on 34. Był bardzo miły, subtelny, działał z ogromną cierpliwością i delikatnością, nazywał mnie Wisienką. Pisał do mnie długie listy, interesowały go dziewczyny, które nie miały jeszcze partnerów seksualnych, chciał je „rozdziewiczyć”... opowiada dziś 64-letnia Anna (imię zmienione)."

#polska #afera #sadowski #pedofilia #przemocdomowa #molestowanie #prawo #tylkoniemownikomu #pedofile #bezpieczenstwo #policja #prokuratura
MagicPiano222 - "Niemal wszystkie media podały już informację o podejrzeniach pedofil...

źródło: comment_fxmu3EwpzS9ZEkp7DssALySip1HQY8iR.jpg

Pobierz
  • 1