Wpis z mikrobloga

@FadingTears: Mało karyn mam w parach, zresztą co dalej miałby napisać? Równe dobrze mogę nić nie napisać.

widać coś w tle?


@Lychguard: Generalnie jak widać coś ciekawego to pytam o to albo jakoś nawiązuje.

napisz ciastko czy czekolada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@alakin_skajwalker: W sumie nie taki zły pomysł ale ustawianie od razu spotkania to według mnie trochę strata czasu.
takie szybkie pytanie daje sporą szansę na odpisanie, co będzie później to już twoja inwencja. Przynajmniej z moich obserwacji wynika że działa.


@alakin_skajwalker: To spróbuje, ale nadal za wiele mi to nie daję, ja nie mam problemu z przełamaniem lodów tylko z ciągnieciem takiej rozmowy, zdjęcia nic nie mówią opisu nie ma. Mogę też standartowo pytać się o zainteresowania ale to średnio wychodzi.
@tururak: no to po tym jak odpowie na to pytanie to jedziesz dalej i pytasz czemu brak opisu, można też pojechać po bandzie i wejść w jakąś dziwną abstrakcyjną rozmowę np. "słuchaj, myślisz że gdyby szczury miały skrzydła zajęły by miejsce gołębi?" albo jakieś inne dziwne rozmówki. Nie pomogę za bardzo bo to trzeba indywidualnie próbować pod swoje zainteresowania.