Wpis z mikrobloga

@dzik001: widziałem ale dostępu brak. Wogole jakim trzeba być dzbanem żeby płacić komuś żeby ci powiedział jak jest ? Co ja oczu nie mam ? Nie widzę jak jest ? XD
  • Odpowiedz
@WodzNaczelny: wstrząsające . Ogłaszam defekon 1 . Operacja colonkowa wariant okrężny . El commendante czy to słyszysz ? Oto odgłos nadchodzących batalionow . Nie wiem jak ty but I love it XD
  • Odpowiedz
@dzik001: sgt Karkosz i sgt Pola, czemu zmieniliście status na "zaraz wracam"?! Powtarzam, czemu zmieniliście status?! Nie tolerujemy takiej niesubordynacji w CENTCOM #R. Jestesmy lojalni wobec siebie. W trakcie wojny trzymamy sie online. Inaczej #rakieta

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzik001: Ja miałem nick "Max Cenzura Kolonko". Z tydzień temu Nas wszystkich powyrzucali, poblokowali konta, i usunęli możliwość reaktywowania. Regulaminu serwisu nie łamałem, więc powinienem dostać zwrot za subskrypcję. Nie dość, że tego nie było i nie będzie, to dodatkowo admini serwisu (maxtvgo) ujawniają dane osobowe opini publicznej. Np. moje, lub @Trollem
  • Odpowiedz
@Zest: Napisali publicznie na czacie, że "mają w dupie nasze dane osobowe", bo maxtvgo jest na amerykańskich serwerach. @Trollem świadkiem, bo to właśnie na jego post tak odpisał któryś z adminów.
  • Odpowiedz
  • 18
@Zest @szochi: a może by udało zrobić się akcję, na bank są wsród nas jacyś prawnicy, jakby ten bezrobotny 30latek co u mamusi mieszka otrzymałby zawiadomienie o postępowaniu, na bank dostałby pasem od ojca i szlaban na internety XDDDDDDD @WildAnimal jak to widzisz? XD
  • Odpowiedz
@szochi: napisali tez ze jest ich 2 miliony batalionow (sic!) o ile wiem to tak nie działa . Nie mają prawa tego robić nawet z serwerów z księżyca
  • Odpowiedz
@dzik001: nie moja branża i nie rozumiem po co człowieka jeszcze bardziej upadlać . Wszyscy już wiedzą ze bez roboty u matki na garnuszku i ze z nim coś nie halo bo został rewolucjonistą , na fejsie można zobaczyć ze facjata tez niewyjściowa . Jakby chłopina pozew dostał to by mógł sobie krzywdę zrobić .
  • Odpowiedz
@air_waves: Jak wypowiadaliśmy się na czacie (kulturalnie), pokazywaliśmy błędy logiczne Pana Maxa (jak np. te 2mln ludzi), to usuwali nam konto. Płatność do serwisu wykonywałem metodą PayPal i to tam są moje dane. Na podstawie tych danych tworzyli konto z prawdziwym imieniem i nazwiskiem i podszywając się pod tą osobę pisali posty "Jestem konfiderackim trolem".

Widziałem więcej identycznych posów z pełnym imieniem i nazwiskiem, więc nie był to pojedyńczy przypadek
  • Odpowiedz