Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie przed chwilą mama @typbezoszczednosci95 okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie i w mediach. Nie będzie żadnego dowodu wzrostu i recenzji jedzenia. . Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych i nagłaśniać afere wzrostowa?Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopak przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to kątniki w pokoju i maltikeksy a nawet to mu zabraliście publikując jego wpisy w których obiecywał dowody na wzrost.
. Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z tagu #przegryw usunął konto bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać. Dumny jesteś z siebie #mescuda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5