Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@SmutnyRopuch właśnie Baku jakoś dużo lepiej wspominam. Tam udało się wyrwać pole position i 1 miejsce w wyścigu a tutaj przy tym samym poziomie trudności itd nie jestem w stanie wykręcić lepszego czasu niż na 10 miejsce w treningu, o ile w ogóle dojadę cały do mety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@XNiemcu: Nie grałem jeszcze ani Monako ani Singapuru więc się nie wypowiem ale pad mega ogranicza ruchy
Ciężko płynnie sterować tylko zrywasz kierownicą przez co obok zamku w Baku zawsze traci się czas nie mówiąc o zakrętach gdzie podbija i tracisz przyczepność
@SmutnyRopuch: @XNiemcu: Ogólnie graniem padem to zdeczko lipa.Też tak grałem i tory uliczne to porażka.Ten ciasny zakręt w baku gdzie Robert się rozwalił to dla pada za dużo już, a Monaco?tam niestety bez kiery nic nie zrobisz, nie masz takiego wyczucia na analogu od pada.
@XNiemcu: potwierdzam. monaco spędziłem chyba z 5h żeby zrobić PP. na początku miałem czasy o 7 sekund gorsze od najgorszego :D singapur też jest tragiczny. najlepsza austria i kanada jak dla mnie.
via Android
  • 6
Hahaha :D Tak narzekalem na Monaco, na treningach totalna kupa, co chwilę banda i ledwo 10 czas. W kwalifikacjach już lepsza sytuacja bo zaczęło padać i udało się wkręcić piąty czas. Wyścig to już totalne mistrzostwo :D Starałem się w filmiku jak najlepiej uchwycić moment, mam nadzieję że jest dosyć czytelnie a ja jadę czerwonym Ferrari przed kamerzystą i byłem głównym prowodyrem tej sytuacji xD Nie czułem po samochodzie uderzenia, spinam się
XNiemcu - Hahaha :D Tak narzekalem na Monaco, na treningach totalna kupa, co chwilę b...
via Android
  • 0
@pablonzo Nie wiedziałem co się dokładnie stało, cisne za Vettelem ile się da, a tu tyle dyskwalifikacji i po jednym kółku między mną na drugim miejscu a Ricardo na trzecim różnica 40 sekund (ʘʘ) dopiero jak obejrzałem powrórkę to prychłem mocno ()
Mnie w tej grze wpieniła, bardzo mocno wpieniła, sytuacja z mojego wyścigu w Kanadzie- ostatnie kółko, ostatnia prosta przez szykaną przy Ścianie Mistrzów, prowadzę w wyścigu i ot tak wybucha sobie mój nowy silnik w moim Renault... ¯_(ツ)_/¯
@XNiemcu: w 2018 miałem podobne odczucia co do Monako, z kolei Baku mi siedziało. W 2019 się role odwróciły, czuję że na wyjściach z zakrętów ginie masa czasu w Baku, sekcja z zamkiem akurat płynnie jest przejeżdżana więc problem leży gdzie indziej. Co do Monako to ostatni sektor to już przyjemność, byle przemęczyć bułę do nawrotu :D