Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy warto grać w fut offline? Znaczy się online ale przeciw CPU. Mam za słaby net i pewnie będą lagi. No i czy do dobrej zabawy wystarczy zakupić 19 czy nie ma co się pchać w starszą wersję?

#fut #fifa19 #fifa20
  • 4
@jarrL: możesz śmiało kupić 19 skoro nie będziesz grał w futa, a sezony offline lub karierę. Nowe edycje głównie kupuje się dla gry online - tj fut, bo są najbardziej wspierane przez producenta, ale bawet jeśli będziesz chciał spróbować zagrać online to tryby będą normalnie działać, nie będzie tylko nowych sbc i ligi weekendowej bodajże. :)
@jarrL: Bez gry online FUT to nie zabawa, możesz za grosze kupić fife19 i grać karierę 4fun albo mecze ze znajomymi przy piwku. Do tych meczów ze znajomymi to nawet wersja demo Fify20 wystarczy, ale jest trochę okrojona w kluby.


Jak koniecznie chcesz grać w FUT na bota to 19 wystarczy.
@jarrL: Jakiś czas temu w nowym mieszkaniu nie miałem internetu po kablu i korzystałem z internetu komórkowego - po wykorzystaniu gb prędkość spadła do tragicznego 1 Mbps, a mimo to spokojnie grałem online w Fifę bez większych lagów. Jedyne co uniemożliwia grę to "loss-y", czyli chwilowe utraty połączenia z siecią.