Wpis z mikrobloga

@mich_al: W najnowszym odcinku BB Walt zabija Mike'a. Oprócz tego raczej nic się nie dzieje. Aa, wcześniej DEA namierza prawnika Mike'a, który zaczyna sypać dlatego Mike musi #!$%@?ć. W tej własnie sytuacji spotyka się z Waltem i pada strzał.
  • Odpowiedz
@Wega_: Wiem, oglądałem.

@KisielBB, @Derp: W którymś z wcześniejszych odcinków było pokazane że Walt uciekł na swoje 52 urodziny, gdzieś jako całkiem ktoś inny, więc były problemy i to nie małe. Także 4 osoby minimum out jeszcze.
  • Odpowiedz
@mich_al: Właśnie. Myślałem,że spotkał się tam z Mike'em i aż musiałem to dzisiaj obejrzeć ponownie. Okazało się, że to był koleś, od którego kupował broń w 4 sezonie...
  • Odpowiedz
@mich_al: żeś mi przypomniał, że to jego urodziny!!!

@xolur: serio? :O w internecie krąży też zdjęcie, na którym widać, że Walter zabija z tej samej broni, z której mu wcześniej Mike groził!
  • Odpowiedz
@KisielBB: @mich_al: Chodzi mi o broń, którą Walt kupował w 2 odcinku 4 sezonu. Tam był koleś, którego Walt spotyka później w 1 odcinku 5 sezonu, a ja myślałem, że spotyka tam Mike;a... ;p
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: W sumie co do Mike'a może być jak mówisz i dopiero teraz to sobie uświadomiłem.

Ogólnie to zobacz jaką przemianę przeszedł główny bohater od pierwszego odcinka. Kozacki serial, a ten sezon w ogóle trzyma poziom.
  • Odpowiedz