Wpis z mikrobloga

Trochę #normictwo, a trochę #przegryw. Story of my life.

Mieszkałem trochę w USA (topowa firma softwarowa), trochę w UK. Od 5 lat Warszawa. #programista30k (tak, na rękę), level 32. Morda 6/10, ale ciało fit, choć łysy z brodą i kurdupel (173). Mieszkanie swoje, nowe budownictwo, Ochota, bez kredytu. Znajomi wszyscy pożenieni, albo sparowani, niektórzy dzieciaci. Wingmana na wypad do klubu brak. Umiem grać na fortepianie (skończone 12 lat muzycznej), uprawiam sporty, kończę MBA. W życiu spotykałem się może z 5 pannami, z czego 2 związki tak na dłużej, ale jakoś wielkiego doświadczenia nie mam (późno zacząłem - 20 pare lat). Zdarzyły się ze 2 akcje w delegacji, bywał i seks za pieniądze. Obecnie od 9 miesięcy nie spotykam się z nikim na stałe, raz na parę miesięcy akcja typu FWB (gdy się akurat z nikim nie spotyka).

Rodzice oczywiście przerażeni moim życiem, bo w moim wieku mieli już trójkę dzieci i byli dawno ustatkowani.

A ja... nie wiem gdzie ogarnąć dobrą loszkę (a może nie umiem?). Niby inni mają gorzej, ale przychodzi sobota wieczór i idę #!$%@?ć się do osiedlowego baru, bo jakoś nie mam pomysłu #jakzyc i co dalej porabiać? Jakieś pomysły?
  • 20
  • Odpowiedz
@znudzony87: nie smuć, życie zaczyna sie od 40. Najtrudniejsze to do niej dobić. Znajdziesz fajne loszki z dziećmi przy tej 40 lub małolaty (25-30) szukające dojrzałego. Do tego czasu celuj w milionera. Z 30k to masz potencjał. W czym dokładnie siedzisz?
  • Odpowiedz
@znudzony87: No i spraw sobie furę i uderzaj w miejsca takie jak plac konesera, koszyki, okolice poznańskiej, nocny market. Tam są teraz fajne loszki. Ale najważniejsze abyś miał kumpla co byś z nim weekendy zarywał, to we Wrocławiu, to w Wawie, to w Sopocie, bo bieganie samemu odstrasza kobiety. Ja niestety nie dałem rady i mimo xxK jestem biedny jak mysz kościelna, a na moim koncie siedzi "komornik".
  • Odpowiedz
@AlekGames: dzięki. Na takie konkrety czekałem. A w czym siedzę? Gdy jeszcze byłem bardziej techniczny, siedziałem na pograniczu devops/architekta chmurowego. Teraz bardziej management w pewnym dojrzałym startupie.
  • Odpowiedz