Wpis z mikrobloga

Ktoś pamięta te parówki dzieciństwa? Teraz daje ich skład: Woda, mięso z indyka 15,4%, mięso oddzielone mechanicznie z kury 15,4%, skórki wieprzowe, skrobia ziemniaczana, sól, E407 Karagen, E1420 Acetylowana skrobia zagęstnik, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E452 Polifosforany stabilizator, E331 Cytrynian sodu, E327 Mleczan wapnia, białko sojowe, dekstroza, E316 Izoaskorbinian sodu przeciwutleniacz, E301 Askorbinian sodu, E330 Kwas cytrynowy, E621 Glutaminian sodu, błonnik cytrusowy, E332 Cytrynian potasu - regulator kwasowości, maltodekstryna, glukoza, aromaty zawierające seler, Aromaty zawierające orzechy, hydrolizat białka soi, hydrolizat białka kukurydzy, aromat dymu wędzarniczego, E250 Azotyn sodu, nasiona soi, orzechy, seler. Nie wiem jak ja to gówno mogłem jeść
#gimbynieznajo #dziecinstwo #parowki #chemia #smakidziecinstwa
DoubleHitzPL - Ktoś pamięta te parówki dzieciństwa? Teraz daje ich skład: Woda, mięso...

źródło: comment_6H3JggxZW7c2j1HlGuqfXbBuH56SazBj.jpg

Pobierz
  • 10
@wiewi0: Widzialem te parowki w biedrze za 4.99zł / kilogram przy zakupie dwóch paczek. Kurde rozumiem wszystko, ale jeść parówki 5zł za kilo? To już chyba lepiej jesc zupki chińskie. ()