Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od dwóch dni próbuję wynalazku jakim jest #iqos. Palę analogowe papierosy od 7 lat, było kilka przerw i prób z elektrykami ale nieskuteczne. Ten cały iqos na kiju nie jest złą alternatywą dla analogów aczkolwiek mam pytanie odnośnie tych całych wkładów.

-kolory pudełek różnią się intensywnością, czasem palenia czy jakimiś smakami? Kupiłem z niebieskim (mentolowym), żółtym(jakieś gówno ledwo czuć XD i czerwonym(w miarę oki). Jakie rodzaje mam jeszcze do wyboru i czym się charakteryzują. Może ktoś w temacie i wyjaśniłby mi, byłbym bardzo wdzięczny.

#pytanie#papieroski
  • 6
  • Odpowiedz
@PazCytrynowy Brązowe są słabe, mają posmak kakao ale na dłuższą metę nie da się ich palić. Ja paczkę męczyłem tydzień i finalnie oddałem ją znajomemu. Czerwone imo najlepsze i najmocniejsze w smaku. Pomarańczowe jako alternatywa. Żółte beznadziejne kompletnie bez smaku. Niebieskie bardzo intensywne na początku palilem, smakują jak płyn listerine ( ͡° ͜ʖ ͡°) Turkosowe to klasyczny mentol
  • Odpowiedz
@PazCytrynowy: w heets nie masz rozróżnienia na moc bo wszystkie mają taką samą dawkę nikotyny. Różnią się barwa smaku i aromatu.
Blue - ice blast, bardzo intensywny mentol
Turkus - zwykły mentol
Zolte - najsłabsze, delikatne
Amber / pomarańcz 1 jak Malboro Gold mniej wiecej
Siena / czerwone - jak. Malboro czerwone, intensywne
Bronze - lekka nuta kakaowca, mnie np gryzą w gardlo mimo że zapach maja slodki
  • Odpowiedz