Wpis z mikrobloga

Gra wspaniała, ale trofea #!$%@?

9 challenge konny, czy jak to się tam nazywa jest zdecydowanie zbugowany. Zrobiłem go 5 razy, za każdym razem poniżej 14 minut i nie zalicza. Nie spadam/schodzę z konia i nie dotykam wody. Po przeszukaniu neta widzę, że wielu ludzi ma ten problem, ale nikt nie znalazł rozwiązania. Czy to możliwe ze problem jest we włączaniu kilka razy mapy i ustawianiu waypointów? W challengu gdzie trzeba dojechać z Valentine do Saint Denis też tak robiłem i jakoś wpadło. Mieliście jakieś problemy z tym challengem?

EDIT:

Gdzieś widziałem też, że kamera kinowa może być problemem, ale ja jej nigdy nie używałem.

#rdr2 taguje też #ps4 dla zasięgu
  • 11
@DrJekyllandMrHyde: to spróbuj jeszcze raz ale znaczniki (L3 albo R3) ustaw sobie na mapie wcześniej żebyś nie musiał wchodzić do menu.
Ale menu/mapa nie wpływa na czas podczas misji więc wątpię, że jest tak podczas wyzwań.

Masz najlepszego konia? Używałeś tych stymulantów żeby koń miał lepszą stamine?
Pewnie to widziałeś ale jak nie to polecam
@janushek: Mam tego konia z edycji ultimate, a to jest chyba jeden z najlepszych. Stymulantów używam. Zresztą to akurat nie problem, bo w czasie się mieszczę, a i tak nie wpada ( ͡° ʖ̯ ͡°) Robiłem między innymi dokładną trasę własnie z tego filmiku i też nic. Dzięki za tipa ze wcześniej ustawionymi znacznikami, spróbuję w ten sposób.