Wpis z mikrobloga

#!$%@?, sto wykopów na głównej o tym jaki to apple jest #!$%@? i tak #!$%@? co pół roku po kazdej konferencji xD
Dlaczego ci androidziarze mają tak wielką potrzebę przekonywania innych do swoich telefonów xD
Przecież niedługo wychodzi nowy google pixel, który już na wyjściu będzie sto lat za murzynami, ale wtedy andoidziarze się schowają a użytkownicy appla będą mieli to w dupie i nie będą mieli potrzeby tworzyć tysiąca wątków o tym jaki pixel #!$%@?. Tylko ci androidziarze mają potrzebę zaglądania innym do kieszeni i z uporem maniaka wmawiać innym że ich xiaomi jest lepszy xD
A najlepsze jest zawsze jak samsungowcy hejtują appla bo usunął minijacka a 2 lata później gdy ich samsung poszedł w ślady iphona to już cichosza xD
Debile, niech każdy kupuje to co chce, przestańcie zaglądać innym do kieszeni bo tylko dajecie wyraz waszym kompleksom.
  • 14
@ryyj: Prawda. Ale może trzeba by to troche zbalansować i również wrzucać co parę dni wykopy o tym jak androidowi się "noga podwinęła", o tym jak google nie szanuje prywatności, o tym że nowy Pixel ma procesor sprzed roku i notcha dwa razy większego od iphona, o tym że samsung jest hipokrytą.
Co tydzień można by cisnąć bekę z androida, ale komu by się chciało (_
@Kakazoo: Też uważam że ceny appla są wygórowane, ale JA OSOBIŚCIE sto razy bardziej wolę system iOS niż Android, więc z braku alternatywy wolę wydać więcej na iphona.
Doskonale potrafię zrozumieć, że ktoś może woleć telefon za 500 zł z androidem. Ani mnie to ziębi ani parzy.
Każdy woli coś innego.
No ale ja wolę appla więc okazuje się że jestem pelikanem, pedałem i idiotą... ()
@Sugoi Nie ma to sensu. Ogólnie uważam że branie udziału w tego typu przepychankach to strata życia bo i tak każdy ma swoją racje i będzie jej bronił i nie przekonają ich argumenty drugiej strony. Ja sam pomimo posiadania telefonu z Androidem uwazam ze iPhone > chaty z gówna > gównotelefony z Androidem bo jednak tam kwestia bezpieczeństwa i prywatności stoi 100 lvl wyżej.
@Sugoi doskonale zdaję sobie sprawę, że sprzedają moje dane, jak wszyscy nota bebe, ale nie płacę #!$%@? ani grosza, bo się ujom nie należy za to co odwalają