Wpis z mikrobloga

@vitkoovsky No może i piękny graficznie, gameplayowo jest de besta jak to się mówi, ale #!$%@? z Konami NIC nie zmienili w MyClubie, który ostatnio był #!$%@?. Znowu beznadziejna polityka dysponowaniem piłkarzy, te #!$%@? fjuczery do łojenia hajsu, dwa eventy na tydzień, do tego proste w chooy.

W tamtym roku nie dość, że kupiłem te grę w dniu premiery, to jeszcze dałem się omamic i przelewalem kasę na coinsy. W sumie dałem
@Topkeks Po tygodniu każdy, niezależnie od umiejętności, posiada dream team. Dlaczego? Bo Konami rozdaje co tydzień tak zwane Featured Players, czyli piłkarzy tygodnia. Są to piłkarze zazwyczaj najwyższych lotów, na dodatek jeszcze zboostowani o parę punktów overall. Każdy co tydzień może wylosować takich 3. O ile masz złote coinsy, czyli walutę gry. A coinsy ma każdy, bo twórcy dają je, szczególnie na początku, praktycznie za free. Coinsy można również dokupić, a losować
@SgtPepper1942 to fakt, nigdy nie grałem w myclub tylko w FUT od Fify i już mam skład z samymi gwiazdami, pewnie szybko się znudzi ten tryb, w fut trzeba było dużo kombinować i odegrać swoje jeżeli chciało się gwiazdę z topu, gameplay jest super-niestety myclub szybko się znudzi.