Wpis z mikrobloga

Mirkowie, szukam niewielkiego zegarka z alarmem wibracyjnym, możliwością odpalenia timera i budzika z poziomu zegarka/opaski całość z sensowną baterią.
Potrzebuję czegoś na kształt opaski fitnessowej, ale bez funkcji fitness ( ͡ ͜ʖ ͡).
Przez dłuższy czas rozważałem zakup mi banda 4 ale ma on mnóstwo niepotrzebnych mi funkcji, myślałem też o g-shockach i tiemexach z alarmem wibracyjnym, ale do spania wydają się trochę za duże. Wygląd jest dość istotny, co do ceny to mogą być jakieś tanie lub używane sprzęty albo coś droższego jeśli jest warte swojej ceny.
Polecicie coś sensownego posiadające powyższe funkcje?
PS
W chwili obecnej korzystam z mi banda pierwszej generacji, świetnie działa jako budzik ale trochę brakuje mi wyświetlania godziny i możliwości obsługi bez telefonu.

#miband #miband4 #smartband #casio #timex #vibe #gshock
  • 6
@Filip3k91: No chyba nie bardzo, wydaje mi się, że w mi bandzie 2 i 3 niekoniecznie dało się wszystko ustawić z poziomu opaski, nawet w czwórce chyba żeby włączyć alarm to musi on być najpierw ustawiony w aplikacji. Skłaniam się do zakupu tej czwórki, można ustawić motyw z fallouta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanHochwander: w czwórce co prawda musisz ustawić alarm z poziomu aplikacji, ale możesz go włączyć z poziomu opaski (ale nigdy z tego nie korzystałem, więc nie dam głowy, czy działa bez telefonu). Timer jest, możesz ustawić czas na opasce, stoper jest, bateria trzyma >20 dni (z powiadomieniami i asystentem snu). Opaska jest mała w porównaniu do smart zegarków. Ma sporo funkcji, może nie będziesz korzystać z nich wszystkich, ale z drugiej
@Bielecki: Ja korzystałem i działa tak jak napisałeś :)
@JanHochwander: sorka coś wczoraj źle doczytałem i nie wiedziałem że chodzi Ci o ustawianie budzika używając tylko opaski. Fakt, motyw z fallouta jest, jak również tysiące innych tarcz (aczkolwiek po najnowszej aktualizacji mam problemy z pobraniem nowych). Moim zdaniem mi band 4 jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o jakość/cena. Zawsze możesz sobie ustawić parę budzików co pół godziny na apce, a potem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zostawię tu wiadomość, dla potencjalnych nabywców. Dziś odesłałem opaskę sprzedającemu. Jako zegarek sprawdza się mocno średnio, czas reakcji na włączenie się ekranu po uniesieniu nadgarstka jest zdecydowanie za długi. Irytujący jest również brak możliwości sprawdzenia godziny podczas działania stopera czy timera. Funkcjonalność budzika nie odbiega znacznie od wersji pierwszej mi banda, którego używam - bez smartfona opaska nadal ma bardzo ograniczoną funkcjonalność. Reasumując, nadal rozglądam się za niedużym zegarkiem cyfrowym, oferującym alarm