Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@avrice: OC! NIE AC!!! co ma to #!$%@? do wszystkich ubezpieczalni świata wysłać bo nie wie kto w niego #!$%@?? Ogarnijcie się ludzie ..
  • Odpowiedz
@Rabusek: przerabiałem temat miesiąc temu. Na aucie ceramika, szkoda z oc sprawcy. Do sprawy wysłałem fakture za powłokę i na tej podstawie ubezpieczalnia bez szemrania pokryła koszt nowej usługi s tym samym miejscu. Gdzie jeszcze za pieniądze ubezpieczyciela poprawili lakier, umyli skory etc. Także tak spokojnie to ogarniesz
  • Odpowiedz
@Rabusek: spoko. Informacja dodatkowa. Nie warto bawić się w zgłaszanie szkody bezpośrednio do ubezpieczalni sprawcy. Lepiej załatwić to u siebie, wtedy jest mniej problemów. To tak na podstawie doświadczeń swoich i moich znajomych.
  • Odpowiedz
@Rabusek: widzę, to jest pozytyw, musze sprawdzić czy nie przyczyni się do ustawienia szkody całkowitej, wszak to kolejne zwiększenie kosztów naprawy
  • Odpowiedz
@Rabusek: z takich ciekawostek, teraz mi się przypomniało. Potrafią też za drogie elementy dodatkowe wypłacić. Znajomy kiedyś dostał od jakiegoś agenta telefon, czy serio koła mogą kosztować 40k za komplet( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzych0:

Gdzie jeszcze za pieniądze ubezpieczyciela poprawili lakier, umyli skory etc.


A potem płacz że składki ubezpieczeniowe drożeją...
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek z polisy OC sprawcy powinni sami nawet to uwzględnić w kosztorysie, natomiast z polisy ac jeżeli w umowie nie byla zawarta informacja o tych rzeczach wówczas ie zostanie ci za to wypłacone ponieważ nie jest to przedmiotem umowy.
  • Odpowiedz