Wpis z mikrobloga

Gdyby Proboszcz idiota dał sąsiada, to i on, i jego żona, i chyba koleszka, mają GWARANTOWANE 5 latem za Włamanie z Rozbojem - to jest w #!$%@? poważny paragraf. A jeśli sąsiad ma jakąś przeszłość (co możliwe) to i lepiej + odszkodowanie.

A ten ich dzieciak, co śpi i nie można robić dymu, miałby ciszę i spokój w bidulu na czas garowania rodziców. I to są fakty, żaden adwokat na świecie by ich nie wybronił z tego.

#patostreamy
#proboszcz
#danielmagical
  • 24
  • Odpowiedz
@Norskee: Jo, tak to działa w sądzie kolego, " NIE WIERZEM PANU". Ogarnij się, chłop w szpitalu siedzi, są nagrania, a za ściemnianie psom/sądowi sąsiad by sobie dołożył parę lat jakby się żona albo koleszka rozpruł. Skończcie robić dziki zachód i wierzyć, że " SIĘ NIE WYDA MORDO".

EDIT: już pomijając że tam słychać ich głosy na nagraniu, nie rób żartów.
  • Odpowiedz
Pojawiło się sporo idiotów, którzy tu wypisują, że sąsiedzi Proboszcza to patola, powinni iść pod sąd, etc.


@RafonRafonEssa: TY SIE #!$%@? GOŚCIU SAM ZE SOBĄ CHYBA POKŁÓCIŁEŚ, A CO WCZEŚNIEJ PISAŁEŚ?
#!$%@? ROZDWOJENIE JAŹNI

Osobiście dałbym im
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: Ale jakie słychać głosy na nagraniu? Piski Proboszcza i co poza tym? Ciekawe, czy w ogóle bym im udowodnili, że to oni go napadli, bo znając życie wśród sąsiadów dla dobra sprawy zapanuje zmowa milczenia. xD

Choć też uważam, że mimo że zrobili dobrą robotę, to nie wiem, jaką trzeba być patolą, żeby kogoś tak skatować, a ta karyna chyba bez serca i zero empatii, że na to patrzyła.
  • Odpowiedz
@rorf46: Proboszczowi sie 100% nalezało, tylko ja bym chciał, aby ze środowiska byli wyeliminowani zarówno on, jak i oni. DLatego dla mnie rezultat idealny to i on i oni utylizacja
  • Odpowiedz
@RafonRafonEssa: nic im nikt nie zrobi. Jest tylko nagranie z discorda głosu i słowo proboszcza. Musiał by proces cywilny ( kupa kasy ) nawet 2 lata może to trwać, świadkowie , biegli, słowo przeciwko słowu. Nikt im nic nie zrobi.
  • Odpowiedz
@kobeeone: Jaki cywilny proces, przestępstwo z art. 280 kk czyli rozbój jest ścigane z urzędu. Wystarczyło by iść na pały i to zgłosić a później prokuratura z urzędu przejmuje sprawę, Proboszcz nic nie musiałby za to płacić. Problem w tym że sąsiad mógłby się na nim mścić, nawet gdyby dostał 3 miesięczny areszt, mógłby nasłać koleżków... Tu nie chodzi o jakąś śmieszną prawilność, Proboszcz się po prostu go boi, gdyby
  • Odpowiedz
@kobeeone: A jaki dowód był na Bonusa, że giba ? 100% ktoś z uczestników by sprzedał na przesłuchaniu. Obstawiam ,że maniura by #!$%@?łą szpagat aby dziecka nie stracić.
  • Odpowiedz
@kobeeone: jo zawsze bombelek śpi i nie można budzić jak z tego kisne xD tak samo jak se siedzisz we własnym domku i robisz remoncik albo coś se przybijasz gwoździami i zara przyleci karyna bo bombelek śpi xD. swoją droga niezłe wytłumaczenie "opiekunów" gówniaka. NO WYSOKI SONDZIE ON KSZYCZAŁ I BUDZIL BOMBELKA WIEC JA GO SKATOWAŁEM A MADKA PATRZYŁA XD. takiej patologii powinno się odebrać dzieciaka bo wyrosnie taki sam
  • Odpowiedz
@kobeeone: odciski palców które zostawili w mieszkaniu Proboszcza? Ponoć wynieśli mu komputer i coś tam jeszcze, pewnie ten sprzęt udało by się odnaleźć być może u nich w chacie, policja musiała by przesłuchać też innych sąsiadów pewnie któryś coś tam widział.
  • Odpowiedz
@kobeeone: Dlaczego inna ? Na podstawie zeznań świadka tak samo jak w tej sytuacji. Jesteś jednym z nich, że tak usiłujesz wmówić , że nic im nie grozi ? Obrażenia powyżej siedmiu dni i wchodzi prokurator, a tą sprawę może zgłosić dowolna osoba na podstawie art. 304 kpk
  • Odpowiedz