Wpis z mikrobloga

Pojawiło się sporo idiotów, którzy tu wypisują, że sąsiedzi Proboszcza to patola, powinni iść pod sąd, etc.

Otóż ja wolałbym mieć takich sąsiadów, którzy umieją sobie sami poradzić z problemem, niż Proboszcza za sąsiada. Nie mamy ŻADNEGO dowodu, że jego sąsiedzi robią COKOLWIEK złego niewinnym ludziom. Natomiast postanowili - po wielu miesiącach problemów - w końcu skasować ryj człowiekowi, który:

1. Urządził z bloku cyrk
2. Sam dopuszczał się bestialskiej przemocy
3. Urządza regularne libacje
4. Przez niego nonstop jest dym, burdel, hałas, dostawcy piccy, policja.

Osobiście dałbym im #!$%@? medal, bo sądy nie umieją NIC zrobić z takimi Danielami, Proboszczami, Rafatusami, Srami. Jakbyście mieli kogoś takiego na swojej klatce schodowej, to MODLILIBYŚCIE SIĘ o takich ludzi, jak ekipa z bloku proboszcza. Pomyślcie logicznie.

#patostreamy

#danielmagical
  • 28
@RafonRafonEssa: co to za #!$%@? XD proboszcz to degenerat klasy najniższej, ale jakiekolwiek pisanie, że medal się należy pozostaje skwitować tylko śmiechem. Nalezało się czy nie, teraz to są takie same patuski jak kulfon, którzy w kilku katują trola. Już pomijam fakt, że jak ich proboszcz pozwie (w co wątpię, bo jest osrany) to goście mają sprawe za pobicie, wtragniecie na czyjas posesje oraz przywlaszczenie cudzego mienia. No i teraz taki
@RafonRafonEssa: no i co ja mam CI odpisać na taki #!$%@?? skatowali proboszcza, brawo. teraz dostaną wyrok. ciekaw jestem, czy (o ile mają) ich rodziny też będą takie pocieszone po tym jak ich kulfon poda do sądu. Jeszcze robić to w mieszkaniu proboszcza, gdzie często prowadzone są strimy i na jednego się załapali, co może posłużyć jako dowód. medal!
@RafonRafonEssa:
Ludzie chcą po robocie sobie wypocząć, dzieci wcześniej położyć, bo do szkoły, a jak jakiś patus non stop melanżuje, na bagiety nie ma sensu dzwonić bo skutek jest 0.To trzeba czasem bezpiecznik wyłączyć i wytłumaczyć gnojowi rencyma.Absolutnie mi tego patusa nie żal, on i tak predzej czy później skończy marnie.Dla niego po dobroci to pucha.
@Obywatel_Prawilny: A NA BAGIETY NIKT OSTATNIO NIE DZWONIŁ NA PROBOSZCZA\
JA GO ABSOLUTNIE NIE BRONIE ALE NIE ZYCZE CI TAKEIGO SASIADA - POSŁUCHASZ GŁOŚNIEJ MUZY
W DZIEŃ ITP TO CI WJEDZIE DO MIESZKANIA I W RYJ DA
OCZYWISCIE MÓWIE W DZIEŃ A NIE 22-6 RANO
@RafonRafonEssa: przecież to są dobrzy ludzie, jeszcze go ostrzegali kilka razy i wybór był jego, albo skończy robić burdel i nikt go nie tknie, albo będzie kontynuował i go skasują. No to go skasowali, proste.
@Misticmac To wyglądalo tak jakby go torturowali. Chyba ze on tak wpadl w panike po kilku strzalach ze zaczal piszczec jak 5 letnia dziewcztnja. W sumie dziwna sytuacja nie bylo slychac ani uderzen ani kopów ani tez jakiegos wiekszego oporu ze strony kulfona.
@RafonRafonEssa: Ciężko się nie zgodzić, zważywszy na to że państwo wobec takich patoli jest bezsilne. Jeśli typ ma wykupione mieszkanie to sąsiedzi mają potężny problem, mogą się latami z takim patusem sądzić, skargi na niego pisać a to i tak może nic nie dać. Pewnie zrzucili się na jakichś patoli żeby tamci Proboszczowi #!$%@? spuścili, wątpię aby któryś z sąsiadów osobiście się za to brał. Ale jak opłacili jakichś ludzi, wszystko