Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: w przyszłości się okaże czy będzie ktoś tego używał :) Sam musisz się nad tym zastanowić. Ja porad inwestycyjnych nie udzielam. Nie powiem Ci czy to masz kupić czy też nie. Ale powiem Tobie że ja kupiłem.
@WhiskeyIHaze: już w szczegóły samego PSC się nie zagłębiam. Tak ogólnie działa większość masternode, na początku ROI kilka tysięcy % i z czasem dzięki inflacji to spada bo większy jest market cap, nie trzeba zmniejszać nagrody bo i tak inflacja ją zjada.
https://masternodes.online/
Tutaj można zobaczyć ile tego jest i zazwyczaj wykres ROI jest wszędzie podobny.
@m4cias: Zgadza się 97% monet masternode to oszustwa. Istnieje też 3 procent monet masternode rzetelnych z planem działania, zespołem prawdziwym, oraz modelem biznesowym. Czyli DASH, PRIMESTONE, TELOSCOIN i dosłownie kilka innych. Reszta to scamy. Czyli obecnie mamy na rynku kilka rzetelnych monet masternode i kilkaset scamów takich jak np #cryptoyen i inne #scam
@m4cias: ja też się nie zagłębiam. i nie tyle w PSC co w jakikolwiek masternode. Kiedyś tam miałem nawet jakiś plan z @Amelcio na projekt oparty na masternode ale nic z tego nie wyszło. Ale ROI w PSC na poziomie 90% to jest mało. duże roi to według mnie >500% bo wtedy zwrot z mn masz bardzo szybko i potem już od razu możesz sprzedawać te coiny nawet za 1 sat