Wpis z mikrobloga

Trzeci aparat dopiero w telefonie za 5200 (64 GB xDDD) XDDD
Apple plz, wiem, że starają się wycisnąć jak najwięcej hajsu, ale w czasach, kiedy znowu mamy wysyp innowacyjnych rozwiązań w telefonach, które są ponad 2 razy tańsze to to co oferuje Apple kompletnie nie przekonuje. Nawet design, w którym byli dobrzy wygląda słabo (tak, wszyscy i tak skopiują ułożenie tych 3 aparatów, wiadomo)

A za nazywanie iPhone 11 jako następcy X to w ogóle xDDDDDD #!$%@? przecież to jest odświeżony XR, nie ma nawet Full HD wyświetlacza, czy amoleda xDDDDD
Meh
#iphone #apple
Reepo - Trzeci aparat dopiero w telefonie za 5200 (64 GB xDDD) XDDD
Apple plz, wiem,...

źródło: comment_a6g2CmYFCPG6hN9zBAHvJsZa1ZYEG7Re.jpg

Pobierz
  • 22
@suqmadiq2ama: face id to jest technologia której nikt inny nie zaadoptował i nie zaadoptuje bo jest totalnie bezużyteczna kiedy jest szybszy i bezpieczniejszy czytnik linii papilarnych. Apple miało problem po usunięciu home buttona, że nie mieli gdzie go umieścić to wymyślili inne rozwiązanie, które jest wolniejsze i nie jest standardem nigdzie poza iOS. Teraz przez to rozwiązanie będą mieć notcha, który zostanie do momentu kiedy nie wsadzą czujników pod ekran.
Czujniki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: w jaki sposób odcisk palca jest bezpieczniejszy niż faceid? Bo z tego co czytałem różne opracowania to faceid jest o wiele bezpieczniejsze, a już na pewno wygodniejsze, szczególnie dla kogoś komu poca się łapy
@lewc_rain_zuk: @remev: Jakiś czas temu na Z3S czy tam Niebezpiecznku było o faceid. Otwarte oczu oszukali naklejkami na szkła okularów, które udawały źrenice (były kwadratowe i przeszło ( ͡º ͜ʖ͡º) ). A same zarysy twarzy wydrukowanym zdjęciem potrafili oszukać...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dunik01: Miras to było dwa lata temu, plus tam masz fachowców którzy odcisk palca też bez kłopotu obejda. Plus dokumentacja tego słaba bardzo sam artykuł to mówił o ile pamiętam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: co do logowania twarzą w ogóle to na Windows Hello działa bardzo spoko I jest szybkie i czule - czasem do tego stopnia że jak cięższy poranek jest to skubany nie poznaje i trzeba hasłem się logować :D
  • 3
@Reepo: nie rozumiesz polityki Apple. Oni przez zawyzona cene odseparowuja od zakupu klase nizsza, srednia i czesc sredniej-wyzezej, powodujac ze ich sprzet sprawia wrazenie elitarnosci. Karmia sie bolem dupy plebsu ze za drogo, bez wzgledu na to czy to podstawka pod monitor za $1500 czy telefon za 8k cebulionow.

Nikt nikogo nie zmusza do zakupu a kwik i bol dupy ogarnia caly swiat przy kazdym wypuszczonym produkcie. Na tym to wszystko