Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ogladaliscie program Damy i wiesniaczki? Swietnie obrazuje zjawisko #p0lka
W polskiej wersji dama to jakas podstarzala nabotoksowana sztuczna instagramerka zajmujaca sie dojeniem swojego betabankomatu, ewentualnie robieniem paznokci. Na wies jedzie obrazona na caly swiat i odmawia wykonywania jakichkolwiek zadan. Wiesniaczka to gruba zaniedbana brzydka baba, zazwyczaj zgorzkniala, zamknieta na wszystko.
W ukrainskiej wersji dama to 20letnia dziewczyna z bogatego domu, studiuje za hajs starych, tez zawsze ma jakis bankomat, jest sliczna, mila, naturalna, zna sie na sztuce, studiuje lub pracuje na ambitnym stanowisku, ma ciekawe pasje. Jedzie na wies i wykonuje wszystkie zadania z usmiechem na twarzy
Wiesniaczka to mloda sliczna naturalna zadbana dziewczyna, czesto z gowniakiem po dimie, otwarta na nowosci i atrakcje miasta
#takaprawda #ukraina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ogladaliscie program Damy i wiesnia...

źródło: comment_dollM8oQzBEr84q06zgPBhjzlAnjwmTC.jpg

Pobierz
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania nie do końca się zgadzam. Oglądałam kiedyś odcinek gdzie dama to była właścicielka dobrze propserującego salonu kosmetycznego a wieśniaczka to patologiczna bemeficjentka pińćsetplus (polska), z kolei w ukraińskiej wersji dama była właścicielką sieci aptek, na co sobie sama ciężko zapracowała, a wieśniaczka to był total nierób żyjący z niczego i narzekający jak to #!$%@? jest źle
@AnonimoweMirkoWyznania: w tych rosyjskich/ukraińskich programach uderzają mnie 2 rzeczy zawsze (nie musi to być akurat ten co wymieniasz, ale wszelkie tego tyou badziewie).

1) jak urodziwe sa te dziewczyny - weźmiesz jakąś niezadbaną ze wsi i widzisz po twarzy, że z pieniędzmi to by była bomba w Polsce, a w tkaim UK to w ogóle by biła na głowie te krowy
2) jak staromodne to wszystko jest - tj. czy biedna
@shnitzel nie no niecelowe. Takie gówna się robi pod oglądalność, to nie program publicystyczny, ludzie. U nas oglądalność większą jak patusiary i tipsiary to takie robią. To reżyserowane gówno pseudo życiowe seriale para cuda dokumentalno show nastawione na oglądalność. Rozpisane role i zachowania nastawione na skrajne emocje i zwroty akcji. To ma się oglądać przy coli i czipsach a nie wnosić coś wartościowego do życia ludzi. To papka.
@Ozdoba: No dla mnie tez właśnie za duże te skrajności trochę... chociaz kiedyś te damy to faktycznie były jakieś dobrze zrobione i jakoś się wypowiadały. Teraz to chyba je biorą z castingu do ukrytej prawdy...
Pamiętam ten odcinek i jak zobaczyłem zachowanie tych botoksiar to stwierdziłem że to one powinny mieszkać na wsi , ale w chlewie między swiniakami