Wpis z mikrobloga

Jadąc dzisiaj tramwajem musiałem odebrać telefon. Dzwonili z pracy i pytali się czy będę na czas, bo klient już czeka w konferencyjnym. Już miałem odpowiedzieć, że nie, bo całe miasto stoi w jednym dużym korku, gdy nagle poczułem czyjąś rękę na ramieniu. Obróciłem się i zobaczyłem Prezydenta Jacka. Uśmiechnięty, wyluzowany spojrzał na mnie lekko z góry i powiedział, jeżdżę tą linią codziennie, zdążysz. Potem rozmawialiśmy jeszcze długo o nowy buspasach i ogólnie o rozwoju miasta.
#wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już miałem odpowiedzieć, że nie, bo całe miasto stoi w jednym dużym korku, gdy nagle poczułem czyjąś rękę na ramieniu. Obróciłem się i zobaczyłem Prezydenta Jacka. Uśmiechnięty, wyluzowany spojrzał na mnie lekko z góry i powiedział: wysiadaj, zesrałeś się


@DwayneHicks:
  • Odpowiedz
@DwayneHicks: Ja kiedyś przeglądałem mirko w tramwaju, odwracam się za siebie a tam Sutryk. Przestraszony przyjrzałem mu się dokładnie i się okazało, że to jednak nie on tylko jakiś zwykły łysiak. A już myślałem, że mi coś zrobi za te heheszki z niego na mirko
  • Odpowiedz
@DwayneHicks: piękny ten wrocław, taki w ktorym zakorkowane tereny pozbywa sie o drogi i robi buspasy. Taki gdzie scisnieta infrastrukture sciska sie jeszcze bardziej. Taki piękny
  • Odpowiedz