Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Te wszystkie marionetki i npcki przemysłu fitness, ktore twierdza ze nagle po odstąpieniu cukru zyskały wiecej energii. Zapomniały chyba dodac ze zastąpili cukier amfetaminą
  • 10
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: Cała branża fitness to jest ściema na rzecz sponsorów. Jedni są w #!$%@? healthy i wgl zero cukru zero niczego, drudzy natomiast jedz co chcesz tylko licz kalorie, i co? I wszyscy zrobieni i docięci jak #!$%@?. Nie mówie, że wszyscy ale Ci najbardziej rozpoznawalni walą tyle środków, że nie jedej trójboista by się za głowe złapał. Nie demonizuje sterydów, bo one są takie straszne jak się je przedstawia, straszne
  • Odpowiedz
@waskizlo: No ale obydwie tezy z początku twojego postu są prawdziwe, przecież one nie kłócą się ze sobą. A to, że wszyscy na bombie to inna sprawa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrwawyPacyfista: ja z 10 miesięcy temu praktycznie przestałem pic słodkie napoje, które piłem przez całe życie, pierwsze parę dni byłem mega głodny bez nich jedząc tyle samo, potem szybko spadło mi 5 kg i całkiem przestało spadać, ogólnie nie czuję się ani lepiej ani gorzej, 0 różnicy, odstawilem w sumie tylko dlatego, że zęby się od nich psuja
  • Odpowiedz
@waskizlo: odnoszę się tylko do tego, że zarówno zdanie "odstaw cukier to będzie ci łatwiej schudnąć" jak i "jedz co chcesz bylebyś liczył kalorie to i tak schudniesz" są prawdziwe. Ty napisałeś to tak jakby sobie przeczyły, a to nieprawda. A to, że są na bombie to inna sprawa, bo to jest tajemnica poliszynela, że tak jest i w #!$%@? naturali wierzą może gimby co poszli dwa razy w życiu na
  • Odpowiedz