Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Bodzias1844: a jak Cię drażni xd? Ja tam nie odczuwam zdenerwowania widząc radiowóz czy patrol na motocyklu, a oglądając często stop cham i inne uważam, że każdy zabieg poprawiający widoczność motocyklistów jest dobrym zabiegiem
  • Odpowiedz
Jakby ten napis jakoś wpływał na bezpieczeństwo... Tylko drażni

@Bodzias1844: jak nie jeździłeś nigdy dłużej moto to nie zrozumiesz. Właśnie o to chodzi, bo zwraca wtedy uwagę januszy, którzy nie potrafią zauważyć motocykla. Z resztą czemu niby Cię policja denerwuje? Zwykli uczestnicy ruchu drogowego, zawsze mam na nich wywalone i jadę swoje. Wiesz ile miałem sytuacji groźnych wymuszeń, gdzie kierowcy mnie nie widzieli? Przy 1000km miesięcznie było ich spokojnie z
  • Odpowiedz
@kubapolice
@Megawonsz_dziewienc no ta bo przecież nikt w Polsce nie ma odruchu że jak widzi policję to się boi o co mogą się #!$%@?ć. Sam mimo że wiem jak wygląda policja na motorach myślałem że zwykły motocyklista w kamizelce jest policjantem - chodzi o ułamki sekund jak zobaczysz w lusterku i nie jesteś pewien
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpokojnyPan: jakbym śmigał gdzieś za granicą to bym nie wnikał w bagiety ale jesteśmy w chlewie i te dekle mogą w każdej chwili się #!$%@?ć o byle gówno. Nawet jak wydaje Ci się, że jedziesz przepisowo. Nie raz miałem sytuacje gdzie zatrzymali mnie i próbowali wkręcić, e niby na czerwonym przejechałem a zapytani o jakiś dowód kręcili wąsem i zaczęli trzepać auto żeby coś znaleźć. Nawet apteczkę otwierali i sprawdzali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bodzias1844: jeżeli dzięki temu dzbany na drogach będą zwalniać i jeździć przepisowo to będę to chwalił bo zwiększy bezpieczeństwo. Ciekawe że tylko tych co regularnie łamią przepisy to drażni.
  • Odpowiedz
Hehe patrz Andrzej jak będziem robić w bambuko tych z puszek xDD

i napisu na kamizelce nie widzisz, ani tego do czego ma być podobny?


@FrasierCrane: @Bodzias1844: że jeszcze dzieciom trzeba tłumaczyć takie rzeczy...
Oczywiście, że jest podobny do napisu POLICJA i taki ma być żebyś może jeden z drugim zdjął nogę z gazu. Nie wyobrażam sobie, że taki napis mógłby triggerować kogokolwiek kto jeździ zgodnie z przepisami
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Oczywiście, że zdarzało się łamać rzepisy, ale skoro robiłem to rozmyślnie to jak mogę mieć pretensje do kogoś kto swoim wyglądem przypomina policje, przypomina mi że robie źle i sprawia, że zdejmuje noge z gazu? xD
  • Odpowiedz
oho, zlecieli się tacy co nigdy przepisów nie złamali i nie ważne jak absurdalne by one nie były xD

@Bodzias1844: to nie ma żadnego związku. Januszysz już w którymś wpisie na tagu z rzędu, daj se spokój, spuść tą frustrację januszu.
  • Odpowiedz