Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najfajniejszy zestaw do układania a później na półkę z #lego #technic do około 1000 zł to..? Za każdy zestaw zaproponowany będę wdzięczny, coś chce wybrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 14
@Wirtuoz: 42082 polecam, świetny zestaw
42082 + 42094
lub 42096 + 42098 ewentualnie 42078

42083 kosztuje więcej, ale jest przereklamowany, jak ktoś ma już kilka zestawów to fajnie by było sobie poskładać, ale potem już tylko na półkę. Jak ktoś chce coś pobudować to jak pisałem wyżej.
@Wirtuoz: Actros został z jakiś rok temu wycofany ze sprzedaży i jego cena podskoczyła dwukrotnie :/
z ciężarówek ten Mack 42078 jest w spoko cenie, ostatnio był na amazonie za 90 funtów
@Wirtuoz: mam, też świetny, ale jest wycofany, więc lepiej kupić coś co jest w sprzedaży. Nie ma sensu kupować czegoś czego cena już sporo wzrosła.
Masz tysiąc złotych to popatrz na youtubie speed build każdego z tych zestawów i wybierz. Jeżeli zechcesz za pół roku coś swojego zrobić to patrz na elementy i skomplikowanie. 42082 to bardzo dobry zestaw i sobie sporo pobudujesz.
Za resztę 42094 i masz zabawy na kilka
@Wirtuoz Arocs fajny jest i polecam. Tylko za 1000 to ciężko będzie kupić nowego, ale używki za około 800 chodzą. Sam kupiłem używany za 650.

Z istniejących w sklepach to 42082 jak już ktoś pisał. Dużo do budowania. Jeżeli nie jest to pierwszy zestaw to spoko, bo jeżeli chciałbyś później coś innego, zmotoryzowanego z niego zbudować, to nie ma w nim zbyt wiele elektroniki. Wtedy warto dokupić np. 42095, który ma pełny