Wpis z mikrobloga

Ktoś pisał, że "Natalka" (tak kierownik zwraca się do dorosłej kobiety przed 30stką) ma z nim "romans" i się tym przechwala na dzielni. Komentarz zniknął, ale to nie pierwszy raz mi się wyświetla. Co o tym myślicie?
#jaktoogarnac
  • 18
  • Odpowiedz
@iksha: Eeee, nie wierzę. Natalka jest dla Kierownika cenna, bo przecież będą robić interes z wydaniem jej książki. Z koszulkami Rado nie wyszło, to może tu pójdzie. Poza tym to cwana ryba (cwańsza od Kierownika) i gdyby skończył z nią współpracę, to mogłaby być dla naszego ulubionego Youtubera niebezpieczna.

Może to z moim gustem jest coś nie tak, ale nie bardzo wierzę, aby przy tym Panu mogło zabić mocniej serce
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: No raczej z produkcji kerownika wynika, że osoby uzależnione nie są specjalnie wybredne. Byle zgadzał się hajs na kolejną porcję, czy to alkoholu, czy to dragów. Niech leje, niech nie ma zębów - byle hajs się zgadzał.
  • Odpowiedz
@misiafaraona: @szy-kier: litości, ale aż tak mało wybredne? sorry, ale romans z tak mało męskim facetem jak Jacek Kurzątkowski to już szczyt desperacji. Ani on przystojny, ani bogaty, ani mądry, ani stanowczy. I w pakiecie słuchanie jaki jest świetny, a bonusowo: "to tak się ostrzy nóż? naprawdę??".

Może się nie znam, albo nie jestem i nigdy nie byłam zdesperowana.
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: No nie żartuj. Serio nie masz takiej orientacji w tym, co się dzieje na świecie? Nie jesteś uzależniona, to nie wiesz, ale wystarczy obejrzeć jakikolwiek rzetelny reportaż na ten temat, by wiedzieć, co potrafią zrobić narkomanki za działkę. Seks ze starym dziadkiem to małe miki, jeśli mamy w opozycji seks zbiorowy z jakimiś ochlaptusami, często chorymi wenerycznie.
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: Mi się wydaje ze on teraz odwrócił swoje zachowanie, pamiętamy jak się wywyższał przy bezdomnych. Jak ich poprawiał, jakich słów używał wobec Magdy gdzie ona nie miała pojęcia o czym gada. Teraz co chwile jest „naprawdę ?!” „Serio?” Etc etc. Takie palenie głupa nawet żenadą nie można nazwać. Ps. Kierownik znowu upublicznia dane, tym razem numery telefonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iksha: Nie jestem przekonany co do romansu z narkomanką. Nawet Kierownik ma pewne standardy w doborze kobiet. Mnie osobiście heroinistka odrzuca. Powiedzmy sobie to jasno. Natalia cudem piękności nie jest, heroina też pozytywnie na jej urodę nie wpływa. Nie wiadomo też, co ta dziewczyna tak naprawdę ma w głowie obcowanie z taką osoba, jeszcze sprzedała by Tobie zakażoną igłę....
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: tu masz całkowitą rację, na ostatnim filmie wygląda wprost odrażająco. Poza tym, nie ma co owijać w bawełnę, igła i strzykawka to dla niej chleb powszedni, dostajemy w pakiecie przeróżne wirusy i bakterie.
  • Odpowiedz