Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diabeldiabeldiabel: w 2014 były wersję z problemem wałków rozrządu i od któregoś Vinu już bez tego problemu.
Na pewno lepsza jest wersja 175km.

W 175km turbiny są dwie nawet.

Jakby co to mam taką 2.2 175km skypassion
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diabeldiabeldiabel: to 2015, więc polift. Także silnikowo ok, co do stanu wizualnego to dziwi mnie podłokietnik / konsola w innym kolorze niż reszta, no i jakis taki nie przygotowany do sprzedaży, tu i tam brudny, więc nie wiem czy nie zajechany mocno.
No i manuał, nie automat
@lyczko: tu chyba fotele były wymieniane, całym kompletem. W maździe pada czasem elektronika przesuwania fotela i łatwiej dostać cały komplet foteli niż szynę, więc możliwe że taki był powod

@diabeldiabeldiabel bierz. Jedyna chyba powracająca duza usterka to tarcze hamulcowe się przegrzewaja (czuć jako bicie na kierownicy), więc popatrz czy już sa założone wentylowane i nacinane. Jak nie, to cię to czeka i przyjrzyj się czy czuć już bicie na kierownicy podczas
@konradk: @lyczko: A ogolnie polecacie takie auto czy takiej cenie moze cos innego znajde? Wyposazenie fajnie wyglada w tych mazdach, w srodku i na zewnatrz ladnie, ale bardziej mi zalezy na dobrym silniku zebym kupil auto i przez kolejne 4 lata ktore planuje jezdzic wydawac tylko na czesci eksploatacyjne jesli sie uda :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diabeldiabeldiabel: ja mam za krótko, żeby się wypowiedzieć, ale na etapie szukania, po przewertowaniu forów brałem pod uwagę tylko wersję skypassion 2.2 175km lub 2.5 192km. 2.5 w pl są droższe i chyba tylko dzięki temu że 2.2 miałem sprawdzoną, serwisowaną i zadbaną ponad normę to ją wybrałem.

Ps. 2.5 są droższe pod warunkiem, że pod uwagę biorę tylko krajowe