Wpis z mikrobloga

#kurierzy #dhl #amazon

Pytanie, orientujecie się czy przesyłki DHL Express (z Amazon.de) roznoszą ci sami kurierzy są krajowe przesyłki DHL Parcel?

2) Jeśli tak, Nie ma żadnego sposobu, aby przesyłka została przekierowana do żabki? Tylko InMedio, a to mnie z uwagi na czas działania nie urządza.
  • 10
  • Odpowiedz
@magnat32: amazon dał mi możliwość zamówienia przedmiotu (podobno nowego) w niższej cenie niż polscy janusze biznesu sprzedają używki.
DHL to #!$%@? firma. Ale wyboru zbytnio nie masz zamawiając z Amazonu.
A żabka jak zabka - przynajmniej miałbym pewność, że przesyłka do mnie w ogóle trafi. bo jeśli doręczają ci sami co zwykłe przesyłki DHL Parcel (moja nadana DHL Express z doręczeniem na 9.09) to ja swojej przesyłki nie ujrzę.
  • Odpowiedz
@Clear aaa sorka juz widze ty chcesz przekierowac na zabke , te dzbany i tak robia po swojemu u mnie na werku potrafia trzymac paczke 2 tyg bo kurierowi nie podrodze i sam musisz jechac 20 km :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnat32: poprzedniej przesylki DHL parcel nie ujrzałem. Pomimo kilku interwencji z mojej strony i sprzedawcy, nie doreczyli jej i nawet nie przekierowali do zabki.

DHL express nie ma opcji przekierowania do zabki. Pytam bo może da się na infolinii. No i jeśli to inni kurierzy to jest nadzieja (ale w to wątpię)
  • Odpowiedz
@Clear ja Ci powiem ze jak dodzwonisz sie na infolinie DHL i zalatwisz temat po swojej mysli , to szacun - mega #!$%@? kurier juz wole tych z dpd co robia piramidy z paczek na rampie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnat32: w pełni się zgadzam. U mnie inpost i pocztex dobrze działają (choć preferuje paczkomaty bo mi korona nie spadnie jak podejdę te 800m, a i losu kusić nie będę, podejdę kiedy mi wygodnie).
Dpd znacznie gorzej ale można się z nimi dogadać.
A DHL to jak grochem o ścianę. Nie dość, że kurier idiota to jeszcze nie ma jak się dogadać.

Wciąż mam nadzieję, że to będzie inny kurier. Infolinię
  • Odpowiedz
@magnat32: @Clear: W razie gdyby ktoś miał takie pytania w przyszłości:

* DHL Parcel i DHL Express to dwie różne firmy (lol)
* Są dostarczane przez różnych kurierów
* dlatego też przesyłek DHL Express nie da się dostarczyć w sposób niedostępny na stronie - DHL Express nie ma umowy np. z żabkami
  • Odpowiedz