Wpis z mikrobloga

Jak gracie nową postacią? Power leveling nie patrząc na skile? W poradnikach power leveling jest polecany, ale wtedy będę sporo odstawał ze skilami. Przez 2 tygodnie trochę sobie przypominałem grę, bo wróciłem po 10 latach i unikałem power levelingu, a i tach skile miałem średnie jak na ten level.

Miałem pacc i skilowałem offline. Chcę wiedzieć jak mireczki sobie radzą i jak powinienem grać, dawniej przed wbiciem 20-30 lvla się kilka dni skilowało na monkach jak kolega postawił xD Teraz nie wiem jak się gra

Interesują mnie paladyn i może knight, jeszcze nie jestem przekonany czym grać, ale magów już odrzuciłem, bo jakoś nigdy nimi nie lubiłem grać, a grałem nimi najwięcej właśnie z tego względy, że na niskich levelach brak skilli był mniej odczuwalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
  • 7
@wewerwe-sdfsdfsdf na fizycznych masz lvl do broni, skille wyjebka. Tak czy siak, im wiecej expisz, tym szybciej skill leci i tak. Zawsze miec 12h offa i 2h expa to wiecej niz samo 12 offa. Choc ja osobiscie wole zaczac magiczna, kupic mlvla i w miedzyczasie stawiac na offa najta/palla