Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyżalę się z anonimowych, może jakaś dobra duszyczka doradzi.

Mam problem z pójściem do terapeuty, za mocno mi się wrył w głowię indywidualizm i ciągłe poleganie tylko na sobie. Musiałby mnie ktoś nakłonić na pójście ale nie mam nikogo bliskiego. Wiem że moje zachowanie prowadzi do #depresja no ale co z tego.

Aktualnie na pierwszym stopniu studiów. Aktywny jestem i śmieszkuje tylko w pracy, później prokrastynacja mocno i nic nie robię, weekendy spędzam przy kompie albo w łóżku. Łapię ciągłe wahania nastroju, tak od roku się karuzela #!$%@? ciągnie,cykl dobowy pięknie rozwalony. Praktycznie nie wychodzę z domu, jakiś znajomych mam ze szkoły/ studiów ale brak kontaktu i tylko z pracy czasami gdzieś wyjdę.

Idź pobiegać odpada, w zeszłym sezonie na aktywności fizycznej spędzone ponad 500h i schudłem circa 30kg, w tym roku 100h z małym hakiem. Już mnie nie ciągnie a na siłę nie chcę bo specyfikacja hobby jest taka że mógłbym w warzywniaku wylądować albo i gorzej. Próbowałem jakimiś zabawkami się pocieszać np. w tym roku poszło na nie 10k ale nic nie pomogło #brakprofitu
Z pracą jest podobnie, łapałem doła, że w życiu się marnuję i wegetuję to znalazłem coś mega ciekawego tylko po 3 miesiącach znowu to samo. Staram się budować sobie jakieś poczucie stabilności, ponieważ na mieszkanie oszczędzam spokojnie średnią krajową z wypłaty. Cyferki na koncie rosną, fajnie ale co z tego skoro nie odczuwam niczego takiego.

Z rana dół, później przez chwilę byłem szczęśliwy. Następnie znowu dół jak pisałem to na początku łzy w oczach, kończąc i patrząc się jakieś 30min na tekst czuje się normalnie. Na wieczór zobaczymy.

Chcę pobawić się w #tinder Wyjść gdzieś z kimś, może się przytulić. Do #rozowepaski mam normalne podejście, po prostu całe życie miałem wywalone i mnie to teraz dopadło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przejedź się porządną furą, kup se jakąś beeme z R6 pod maską i z automatem i zobaczysz, że to rozwiązuje wszystkie życiowe problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego dieta, siłka (żebyś tam się nie uszkodził tylko). Co do pracy, to próbuj nowych rzeczy, jak poczujesz co lubisz to idź w tym kierunku, nie każdy od razu wie co chce robić, więc się tym nie przejmuj,
  • Odpowiedz
za mocno mi się wrył w głowię indywidualizm i ciągłe poleganie tylko na sobie. Musiałby mnie ktoś nakłonić na pójście ale nie mam nikogo bliskiego. Wiem że moje zachowanie prowadzi do #depresja no ale co z tego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcę nic mówić, ale to właśnie jest smutna prawda, którą odkrywa 99% ludzi, kiedy dorośnie. Naprawdę nie wiem co ci terapeuta niby doradzi. Ma ci opowiedzieć bajki, że możesz polegać na innych?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówię to szczerze bo sam miałem podobnie i okazało się to spowodowane jednostką chorobowa która jest na tle hormonalnym także polecam się przejść do jakiegoś ogarniętego endokrynologa :)
  • Odpowiedz