Wpis z mikrobloga

Kupiłem dopiero co ps4. Zastanawia się sens opłacania tego abonamentu, czy kupowania gier w ps store. Mianowicie jaki to ma sens podczas gdy kupując grę używaną mogę po przejściu ja sprzedać znowu i odzyskać całą, albo dużą część kasy?
#ps4
  • 11
  • Odpowiedz
@chopaszek zależy o jaki abonament ci chodzi, ale pewnie o psplus- musisz go mieć, aby móc grać online( oprócz gier free to Play). Niektórzy lubią gry elektroniczne bo mogą w nie grać od razu po zakupie, po gry pudełkowe trzeba pójść do sklepu albo czekać aż przyjdzie. Jak kogoś stać to nie widzę problemu
  • Odpowiedz
@chopaszek: APEX Legends mozesz pykac bez abonamentu. Gra jest za free. Fajna zabawa. mecze ja non stop mimo ze mam wiele innych gier.

Ograj sobie tez ten EA Access. 18 zł za 1 miesiac i to komplemtnie wysatrcza,.
  • Odpowiedz
@chopaszek:
sens w abonamencie jest, bo prócz multi daje ci 2 gry co miesiąc. Zdarzają się crapy, ale dają też czasami dobre tytuły jak np w tym miesiącu Batman Arkham Knight i Darksiders 3.
Kupowanie cyfrowo jest po prostu wygodniejsze ale też często droższe, jednak co chwila dają jakieś obniżki i wyprzedaże, więc czasami na PS store można upolować dobre oferty, jak np. teraz Rise of the Tomb Raider za 33
  • Odpowiedz
  • 0
@chopaszek gry z ps store kupuje z kumplem na spole i wychodzi 50% ceny, do tego lubię czasem wracać do tych gier. Chyba że gra słaba to kupuje używkę i sprzedaje po przejściu.
  • Odpowiedz
@chopaszek: ogólnie to kupowanie na PS Store większego sensu nie ma z wyjątkiem promocji (można ogarnąć czasem gry za 1/3 ceny pudełka). No i czasem trafiają się gry niedostępne w pudełkach (River City Girls ostatnio ogrywam).
  • Odpowiedz