Wpis z mikrobloga

Prawdziwe kobiety noszą obcasy prawie zawsze. Taka zadbana kobieta przyjdzie do swojej pracy w pięknych szpilkach, na randkę w szpilkach i nawet do znajomych w szpilkach. Jedynie na siłownie założy jakieś buty sportowe ale niechętnie. Reszta kobiet która preferuje buty na płaskim obcasie to babochłopy i zdanie swojego nie zmienię. #rozowepaski #gownowpis #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #modadamska
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja bym uważał taka kobietę za nudną, tylko może siedzieć i nigdzie daleko nie pójdzie, albo trzeba ją wozić wszędzie, bo przecież ma obcasy. Czasami ładnie to wygląda, ale nie jest to praktyczne w ogóle.


@RustyJames: Kupcie porządne buty na obcasie i problem się rozwiąże. Moja śmiga kilometrami czy przetańcza całe wesela.
  • Odpowiedz
@biedroncia: az sobie przypomniałam gdy z niebieskim szliśmy na szlak w górach. Na nogach najwygodniejsze, najkochańsze czarne trekkingi. Mijamy parke co sobie chodniczkiem spacerowała (ona na obcasie własnie) i on sie jej zapytal " Myślisz ze ubralabys kiedys takie buty i poszla pochodzić w górach?" Odp. "Nie, no coś Ty". Aż oboje parskliśmy słysząc takie oburzenie. Tak wiec mozna w góry bez gór ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biedroncia: Trollowanie trollowaniem, ja ostatnio zauważyłam, że jak dziewczyna nosi buty na obcasie na ulicy (nie w klubie, na imprezie itp.), to prawie na pewno Ukrainka. Polki pomykają wszędzie w płaskich butach. Nie oceniam tego ani na plus ani na minus, po prostu taka obserwacja.
  • Odpowiedz
@lubiepepsi2137: mnie się wydaje że to taka moda, jak byłam na Ukrainie to miałam wrażenie że 99% lasek jest odwalona, koniecznie długie włosy, seksowne ubrania, doklejone rzęsy, etc., nawet idąc z psem na spacer xd
Co do szukania męża to też coś w tym jest, niemal każda Ukrainka jaką poznałam już była zaręczona w młodym wieku (co nie zmienia faktu że najczęściej i tak miały kogoś tam na boku), może
  • Odpowiedz
w szpilki, futerko i jeszcze jakiś brokat to z góry wiadomo że ukrainka xd


@auinette: @lubiepepsi2137: Nie wiem z czego to wynika. Inna mentalność? Miałam kiedyś koleżankę (to było jeszcze przed masową emigracją z Ukrainy), która twierdziła, że dziwnie się czuje w Polsce na ulicy, bo na Ukrainie kobieta nie wyjdzie z domu, jeśli nie jest idealnie "zrobiona". Jeśli chodzi o Polki, to może nie ma tragedii, nie
  • Odpowiedz
@janeeyrie: imo im bardziej na zachód tym kobiety bardziej inwestują w samorozwój, i tym mniejsza chęć przypodobania się facetom. Na Ukrainie jest nadal model rodziny gdzie facet utrzymuje kobietę, wiec wiadomo że im się opłaca inwestować w wygląd.
  • Odpowiedz