Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki
Mam mazde 6 z LPG.
Fajne auto tylko:
Rdzewieje
Bardzo głośne powyżej 120km/h.

Pytanie z serii jakie auto,
warunki:
LPG
Wielkości mazdy 6
Nie rdzewieje
Ciche na autostradzie
I tak z 10 lat żeby nim pojeździć jeszcze czyli żeby 5lat miało teraz.

#samochody #kupautozmikro
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sl_w_k_1: miałem Mazde 6 I gen, teraz kupiłem Forda Mondeo IVgen, podwozie jak w mazdzie, wygodne, ale dobrze zabezpieczone bo nie ma grama rdzy. Byle jak kupować Mondziaka to ecoboosta, dobre przyśpieszenie. Mam wersję Ghia z beżowymi skórami, jeśli chodzi o kabinę to wydaje się dużo większe od Mazdy i nagłośnienie Sony lepsze od Mazdowskiego Bose.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aksal89: jak wracałem znad morza to ustawiłem tempomat na 160 bo chciałem sprawdzić ile mi będzie paliła przy 160.
Ale musiałem krzyczeć do żony i dzieci.
Bo tak było głośno.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Właśnie widzę tutaj, że kto by się nie wypowiadał o M6 to narzeka na hałas, a mnie to akurat pozytywnie zaskoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz przedlifta, czy po? Może to kwestia skrzyni, bo w polifcie jest 6 biegów i wg mnie jest cichutko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matril: zamiast mondeo kupiłem mazde. Bo akurat potrzebowałem coś na szybko a sąsiad miał mazde. A mazda to japońskie Mondeo.
Tylko że ecobost nie lubi LPG.
A ile ci pali ten ecobost. Bo mi mazda spaliła 15 litrów czyli 30zl/100km przy tempomacie ustawionym na 160 na A1.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aksal89: aaaa to nie wiedziałem.
Ja mam z 2002 roku 5 biegów().
Zrobiłem 40kkm i wokół domu jest super auto ale tak dalej na autostradzie masakra.
No i ta rdza.()(,)()
  • Odpowiedz
5 biegów


@Sl_w_k_1: No niestety jak nie masz 6-tego biegu, to silnik wchodzi ci już na obroty porządne, a wtedy zacznie wyć.
Co do wyboru nowszego samochodu, to też zależy ile chcesz wydać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryonnen: kasą się nie liczy. Albo kupię starsze albo wezmę kredyt.
Chciałbym w miarę nowe żeby z 10lat pojeździć tylko jestem zakochany w LPG a z tym w nowych jest kicha. Bo teraz wszędzie bezpośredni wtrysk(,)
  • Odpowiedz