Wpis z mikrobloga

O jak miło, Niantic dodał mi pokestop który sięgam jak jestem w domu i gym jak wyjdę że śmieciami ( ͡º ͜ʖ͡º)
U was też tak dodają pokestopy? Bo bardzo dużo widzę ich u siebie na osiedlu gdzie wcześniej było słabo
#pokemongo
  • 45
@Packa: też się zastanawiam. Na początku wakacji były zgłaszane stopy w mojej najbliższej okolicy i przeszły całkiem sprawnie, po ok 3 tygodniach. Zachęcony tym zacząłem robić zdjęcia nowych miejsc (konto w ingreesie ma znajoma z lokalnej grupy) licząc na podobny czas realizacji a tu lipa.
@Packa: w ogóle czytałem że Niemcy bardzo narzekają na czas dodawania stopów bezpośrednio przez pokemony, dlatego zastanawiam się czy Ingrees nie będzie ciągle lepszy w tym aspekcie. Chociaż podobno nienajlepiej tam z aktywnością i powoli umiera ta gra.
@IgciuGD: Pffff Budapeszt. Lepiej pokaż tę piramidkę gymów na niemieckim cmentarzu. Tutaj wybitnie Niantic, a raczej ich braku komptenecji i OPR abuse... ciekaw jestem czy będą jakieś konsekwencje dla OPR-u jak pojawiło się na TSRze :D
@Packa xDDDDD zagęszczenie kiepskie. Nie ma znacznia jeżeli spawny są spore. Nawet dobrze bo nie trzeba się męczyć by ucelować w pokemona ;) Zawsze coś nie pasi XD
I nie, nie są sponsorowane

@JabLuszko okej dzięki za info