Wpis z mikrobloga

mirki, rok temu używałem iphone, ale się zepsuł i leżał tak aż do dzisiaj aż go naprawiłem. Odpaliłem go po twardym resecie, zalogowałem się do swojego konta icloud (na którym miałem wszystkie zdjęcia z telefonu w postaci backupu), wszedłem w icloud na komputerze, a tam napiane "masz 5GB miejsca w icloud" :( znaczy, że cała kopia zapasowa zdjęć została usunięta, bo jeszcze z tydzień temu jak sprawdzałem to było dostępne kilka MB (bo cały icloud był zapchany kopią zapasową. Jakim cudem oni bezprawnie usunęli całą kopie zapasową z mojego konta i czy da się to jakoś odzyskać?

Druga sprawa jest tak, że do pełnej aktywacji konta na telefonie potrzebny jest jakiś "stary kod", a skąd ja mam go niby pamiętać? Nie pamiętam jaki wtedy miałem kod zabezpieczający #apple #iphone
  • 8
@przeczki: nie da sie, mnie też pousuwali z icloud mnóstwo rzeczy chociaż mam 50gb wykupione od kilku lat, np skasowali mi kilka gb zdjęć rodzinnych gdy przez kilka miesięcy nie używałem  - niespodzianka #!$%@?. Zginęły bezpowrotnie