Wpis z mikrobloga

nadrobiłem najnowsze odcinki #blackclover. Do tej pory oglądałem głównie z nudów, po prostu taki sobie przeciętniak dla zabicia czasu.

Ale od paru odcinków ta seria mnie mocno pozytywnie zaskoczyła. Takiego kopa jeszcze nie było i to na tyle, że teraz z niecierpliwością czekam na to co będzie dalej.

Najbardziej boli, że w końcu zaczęło dziać się coś konkretnego, a do końca zostały już tylko 3 odcinki.
Wątpię, żeby cokolwiek dali radę jeszcze domknąć, więc myślę, że ten sezon skończy się jednym wielkim cliffhanger'em.

SPOILER, więc jeśli nie jesteś na bieżąco nie otwieraj


#anime #animedyskusja
  • 9
  • Odpowiedz
@Devcio: Dużo stron podaje właśnie 51 odcinków drugiego sezonu (po 51 odcinkach pierwszego), bo tak było już od dawna zaplanowane.

Ale tak jak mówisz dziwne jest to, że ciężko z jakimś oficjalnie potwierdzonym infem.

Chociaż jakby się zastanowić to seria miała mieć na początku tylko 13 odcinków, ale za dużo osób ją oglądało i przedłużyli na 51 odcinków.
Potem dali następny sezon bez przerwy, więc może wcale nie chcą i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poczekamy zobaczymy, ale bardzo watpie w koniec rychly, tam sie wszystko dopiero rozkreca (°°
  • Odpowiedz
@chigcht > cytowany tekst Najbardziej boli, że w końcu zaczęło dziać się coś konkretnego, a do końca zostały już tylko 3 odcinki.

Black cover bedzie jeszcze emitowany jesienia, dalej nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@chigcht wiem że data ale... bardzo prawdopodobne ze strony podają odcinki które maja daty emisji! np.shitden(na 100%) albo anilist
Na syobi wszystkie daty emisji,kanał itd da się sprawdzic, zazwyczaj jest to 3/4 odcinki w przód.

  • Odpowiedz