Wpis z mikrobloga

#!$%@? xD

Powiedzcie mi ktoś proszę z doświadczenia jak wyglada procedura od zgłoszenia szkody do finalnej naprawy z OC sprawcy i ile to może średnio zająć.

Nie chce nic ugrać z ubezpieczenia, chce zrobić bezgotówkowo na oryginalnych częściach i stosunkowo szybko. Nie jestem właścicielem pojazdu, tylko nim jeżdżę.

Ewentualnie czy robił ktoś naprawdę bezgotówkowa w ASO #opel w #krakow

#motoryzacja #samochody #ubezpiecznia #oc
miiihau - #!$%@? xD

Powiedzcie mi ktoś proszę z doświadczenia jak wyglada procedura ...

źródło: comment_b6LfdU2OkiwIhviqyjgI7fnKes7yAlnk.jpg

Pobierz
  • 23
Jak masz kwit od policji, ze sprawca jest ustalony to idziesz z tym do ASO i oni wszystko ogarniają w tydzień-dwa. Trzeba tez podpisac kwity, aby twoj ubezpieczyciel mial prawo za Ciebie wystapic do ubezpieczyciela sprawcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jeloo: ja zgłaszałem szkode. Wszystko robiłem ja. Ojciec by nie ogarnął. Ja dzwoniłem do PZU i wszystko inne. Tylko jakieś dokumenty już na końcu musiał właściciel podpisać no i sianko wpadło do niego
@miiihau Samochód zastępczy dostaje osoba która z samochodu korzysta - tylko tutaj radzę uważać, jeśli pojazd uszkodzony nie ma uszkodzeń eliminujących go z ruchu.
@jeloo: No ok, ale jak dostanę termin na naprawę to mogę jeździć swoim i przywieźć go w umówionym terminie, nie musi stać ciagle na warsztacie?
Samochód zastępczy tylko myśle na czas samej naprawy: dzień - dwa.