Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie,
Chciałbym kupić mamie na urodziny krzesło do komputera. Bidula siedzi po 12h dziennie przed komputerem na drewnianym stołku i narzeka, że ją plecy bolą. Urodziny w przyszłym tygodniu więc pomyślałem, że może coś fajnego bym kupił w kwocie do 1000zł. Będę wdzięczny za pomoc!
Kilka parametrów mamy. Wzrost: 165-170cm, waga: 60-72kg. miejsce pracy: kuchnia przy dużym stole (bo lubi)
#krzesla #krzeslobiurowe #meble #zakupy #biuro #fotel ; wołam też #programowanie bo na pewno korzystacie
@meblujdom_pl wołam bo widzę, że coś w temacie siedzisz

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Swietowid: fotel MARKUS z Ikei. Ma bardzo dobre opinie i jest tani. Osobiście mam taki w pracy i jest mega wygodny. W tej cenie moim zdaniem nie warto pchac się w jakieś pseudoskóry.
@brzytew: nie, gorzej. Jest wykładowcą, zasiada w kilku komisjach, należy do paru stowarzyszeń. Ciągnie sporo rzeczy i przez to musi długo przed komputerem przesiadywać cały czas coś pisząc. Z 12h/365dni w roku może przesadziłem, ale tak wyglądają jej ostatnie 3 miesiące.
@Swietowid sam posiadam marcusa z Ikea tylko bez podłokietników, ale wzrost 185cm, nie mam do niego zastrzeżeń siedzę minimów 5h dziennie na nim od lutego i nadal nie jest wygnieciony, siatka jest cała, osobiście jestem zadowolony z niego, jedyny minus dla mnie to to, że nie odchyla się siedzisko do tyłu wraz z oparciem tylko idzie wtedy do góry.