Wpis z mikrobloga

@paczek_zsmalcem: wg mnie jedynka jest słaba i jeśli masz dwójkę, to nie warto...

Teoretycznie powinno pójść chyba, ja grałem we wszystkie części ze znajomym który nadal ma dwurdzeniowego Athlona i GeForce 210, i działało mu... fakt, że ze wszystkim skręconym na minimum i bez powalającej liczby klatek, ale działało. HD5500 powinien być lepszy.
@paczek_zsmalcem: oczywiście pozostaje kwestia tego czy sterowniki Intela dadzą radę, bo czasem miewały problemy z kompatybilnością z niektórymi grami. Ale czysto na papierze myślę, że powinno tę grę na niskich detalach ogarnąć.

Tak swoją drogą to na mojej stacjonarce (sprzed ładnych paru lat - X3440 + GTX660) tak czysto subiektywnie Bordery jedynka wcale nie działały lepiej od dwójki, a wręcz momentami miałem wrażenie że były nawet mniej płynne...
@yojo2: w sumie to patrzę, że za 15zł można już kupić. Co mi szkodzi, zdam relacje jak już odpalę. W sumie, to myślę że przede wszystkim muszę dać do czyszczenia tego laptoka bo wydaje mi się że zaczyna mulić już od samego brudu, burdelu, nomen omen