Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmiać mi się chce przez łzy jak niektórzy piszą, ze nieważna jest przeszłość drugiej osoby, ilu miała partnerów seksualnych, w ilu związkach była, liczy się to jak jest teraz. Ludzie się nie zmieniają, a wasza/jej miłość tego nie zmieni. Jedno wielkie xD z takich osób, w tym mnie. Jak czujecie, ze trzeba kogoś sprawdzać, kontrolować to dajcie se spokoj, bo skoro dała wam podejrzenie to już jest za późno. Naczytałem się tych bialorycerzykow o partnerstwie, zaufaniu i tak to sobie wmawialem, ze lykalem wszystko jak pelikan, bo przecież ja ja kocham, ona mnie kocha, a wystarczyło sprawdzić jej telefon (tak, jestem w #!$%@? dumny z tego teraz) żeby się przekonać, ze jej „znajomi” z którymi spędzała majowke, gdy się pokłóciliśmy, to jakiś #!$%@?, którego bajerowała równocześnie ze mną. Nie miała problemów, żeby po weekendzie u niego do mnie wrócić, mówić jak mnie kocha i jednocześnie wysyłać nam obu te same fotki, albo wysyłać mu fotki, które robiła przy mnie. Złapała mnie na gorącym uczynku i zapytała, czy to coś złego, ze napisała swojemu byłemu, ze za nim tęskni. Ja xD, bo chyba chodziło jej o kogoś jeszcze innego. Gdy wspomniałem o panu majowce to miała problem przypomnieć sobie o co chodzi xD Gdy dotarło do niej co wiem to dostała miny srajacego kota i wychodząc z mieszkania wyszeptala, ze „nie bylismy wtedy razem”. Jak o tym pomyśle, to nie wiem, czy wychodząc dziś z domu zmieszczę się w drzwi. Porządna, inteligenta, dobrze wychowana dziewczyna. Iks #!$%@? de. Idę zrobić sobie badania, a w poniedziałek mam zaklepane wczasy all inclusive, na ktore miała jechać ze mną to sobie trochę poużywam. Najlepsze, ze za pare dni zadzwoni i powie, ze tęskni xD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 18
@niemamnasmsy:

Ale będzie wykorzystywał naiwne laski, które chciałyby czegoś więcej, a on by je chciał tylko wyruchać
Czyli to co chce przykrego zrobić ex, ale nie może, zrobi innym kobietom, które nic mu nie zrobiły

Czego nie rozumiesz?

Dla mnie to chore

Potem taki typ co ruchał inne będzie szukał dziewicy bez przeszłości by ją zepsuć.

Z resztą nie rozumiem. Laska po rozstaniu płacze, ja mam dodatkowo wymioty (zespół jelita drażliwego)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma czegoś takiego jak miłość, są nawyki i je sie okropnie cięzko zmienia (twoja ex przykładem), laski nie mają wyrzutów sumienia jakoś większych i idealnie sobie zawsze wytłumaczą zdrade ("Nie miała problemów, żeby po weekendzie u niego do mnie wrócić, mówić jak mnie kocha i jednocześnie wysyłać nam obu te same fotki, albo wysyłać mu fotki, które robiła przy mnie" oraz " „nie bylismy wtedy razem”"), tak wygląda życie
@AnonimoweMirkoWyznania sama historia jak historia. miliony już takich było wcześniej i będą jeszcze miliony. niech rzuci kamieniem ten, kto zawsze zachowywał się wobec wszystkich tylko wspaniale i nie ma sobie nic do zarzucenia.

po prostu się nie udało. tyle. po co te całe uogólnienia? myślisz że po historii z jedną kobietą nagle dostałeś oświecenia i już wiesz jak to wszystko działa?

no dla mnie czyjąś przeszłość nie jest ważne. jeśli ta osoba
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgadzam się z tym co napisałeś w 100%, bo sam przeżyłem dokładnie to samo i żałuję tylko tego, że wierzyłem w te #!$%@? o zaufaniu i zasadach, bo oszczędziłbym sobie wiele cierpienia. No ale ostatecznie to był but na ryj od życia i dzięki temu trzeźwiej patrzę na świat.

Najgorsze jest tylko to, że normictwo nie zdaje sobie sprawy ile złego robi tymi gównoradami o bezgranicznym zaufaniu, bo za każdym
Najlepsze, ze za pare dni zadzwoni i powie, ze tęskni xD

@AnonimoweMirkoWyznania: i wtedy ma się rozbić o "abonent do ktorego dzwonisz jest niedostepny albo poza zasięgiem" ewentualnie jak masz trochę smykałki technicznej to sobie postaw ivr, co jak ona zadzwoni to dostanie granie na czekanie poniższym .
To jest właśnie ten typ laski #!$%@? co się pokłóci z Tobą o coś co sama wymyśliła, obrazi się, stwierdzi w swoim małym
D.....t - > Najlepsze, ze za pare dni zadzwoni i powie, ze tęskni xD
@AnonimoweMirko...