Wpis z mikrobloga

Czytam sobie recenzje na steam od #wiedzmin3
Potem przeglądam sobie materiały na YT z tej gry i tak znalazłem info.

Że w tej grze, w jednym z dodatków zostało nieodkrytych kilka tajemnic, gra kilkuletnia, jedna z lepszych, wciąż ma tajemnice, które nie zostały odkryte przez graczy/

"Testujecie poszczególne fragmenty fabuły podczas gry?
Oczywiście. Kiedy powstanie fragment fabuły, musimy sprawdzić, czy sprawdzi się w całej narracji. Testy mają decydujący wpływ na efekt końcowy – wtedy okazuje się, czy dialogi brzmią naturalnie i czy dana scena w ogóle ma sens. To jednocześnie moment największych frustracji, bo czasem okazuje się, że nasz pomysł się nie sprawdza. Właśnie wtedy powstaje najwięcej tzw. Easter eggów.

Co to jest?
To ukryte przed graczem treści, żarty, nawiązania do filmów i innych tekstów kultury. Są naszym sposobem na odetchnięcie i puszczenie oka do graczy, którzy na nie trafią. Jeżeli traktuje się blisko swoich fanów – a my uważamy ich za naszych sprzymierzeńców – to tym bardziej ma się ochotę przekazać im coś wesołego i zaznaczyć swoją obecność.

Masz swoje ulubione?
Mam, ale nie chcę ich ujawniać, bo wciąż czekam na gracza, który je znajdzie. Moje ulubione znajdziecie w dodatku do trzeciej części Wiedźmina – Serce z kamienia. Umieściłem tam najlepsze zagadki i chciałbym, żeby ktoś je w końcu odkrył. Rzucam wyzwanie!"

Gra obecnie w promocji na steam -70%
Cena: 12.33zł [Cena przeliczona z pesos 179.99]
https://store.steampowered.com/app/292030?snr=2_9_100000_

Aż wraca ochota na powtórkę z grania

  • 7
@Deadlyo:
Przeszedłem grę w 80% około, wątek główny cały, i większość pobocznych questów które mogłem odnaleźć od razu.
#!$%@? co bym oddał żeby znowu przez tydzień od 9 do północy siedzieć i tak zagrywać jak wtedy (,)