Wpis z mikrobloga

W ogole nauka pisania to jakiś żart. Od czasu ukończenia szkoły długopisem pisze 3 razy w roku - jakieś pisma wypełnić - podpis. Przecież pismo tradycyjne już przeszło do lamusa i nawet nie wiem za bardzo jak trzymać długopis a pisze drukowanymi xD a co dopiero dzieci które dorosną i wszystko będzie cyfrowe. Sztuka dla sztuki tylko po #!$%@? im te literki
Megasuper - W ogole nauka pisania to jakiś żart. Od czasu ukończenia szkoły długopise...

źródło: comment_N9vZn3mTbyyLGVi45SGM2ZDSOW6tnxKP.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Megasuper: nauka w szkole pisania jak wszystko w szkole jest bez sensu xD rok popisałem tak jak na obrazku a pozniej bazgralem jak chcialem. pisanie ręczne jest dla siebie i wazne zeby samemu rozczytac. nie wazne jak ladne masz pismo teraz sie drukuje wszystko co jest ważniejsze niz notatka dla siebie
  • Odpowiedz
@Megasuper: to, że tobie się zdaję, że nie używa się już normalnego pisma, to tylko ci się zdaje.
@niepanimaju: i jak inaczej chcesz ludzi nauczyć liter i cyfer, jak nie przez powtarzanie i ćwiczenia. Przecież to jest tak, jak z każdą umiejętnością, uczysz się najpierw wykonywać ją super-poprawnie, a potem przechodzisz do frmy wygodnej i praktycznej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: @Nizax: też pisze pismem drukowanym tylko trochę ztunningowanym przeze mnie. Zawsze dostawałem za to w liceum #!$%@?. Ja po prostu zwykłym pismem tak brzydko pisze że nie potrafię potem sie po sobie rozczytać, co jest dziwne bo pismo drukowane wychodzi mi całkiem nieźle.
  • Odpowiedz