Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki i mirabelki. Jest taka nietypowa sprawa, dzisiaj dowiedziałem się, że mój ojciec zdradza moją matkę. Nie znam tej kobiety, pierwszy raz ją widzę na oczy. Przechodząc do sedna sprawy, dręczy mnie jedna myśl od czasu kiedy się dowiedziałem mianowicie, uważacie, że powinienem skontaktować się z mężem tej kobiety? Wiem, że takowego posiada. Z jednej strony chciałbym żeby się o wszystkim dowiedział i nie żył w niewiedzy tak jak moja matka, a z drugiej strony to nie jestem pewien czy powinienem się wtrącać w te sprawy. Jeżeli już miałbym mu o tym powiedzieć to w jaki sposób miałbym go odnaleźć? Wiem na pewno, że nie posiada on konta na facebooku, a tak jak już wcześniej wspominałem nie znam tej kobiety, wspólnych znajomych na facebooku również nie mamy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fafnucek no relacja między kochanką a jej mężem ni c---a nie jest jego sprawą. Z ojcem powinien pogadać ofc, co do reszty imo nie.
Uważam że nie da się nie wiedzieć o zdradzie, za to wiem że ludzie często przymykają na to oko. Nie chcą konfrontacji z tym faktem. Za dużo razy to ja byłam tą złą bo głośno o tym powiedziałam. Życie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ZepsutaSamica: Zależy ile masz lat. Jeśli jesteś niepełnoletni i mieszkasz z rodzicami to jak najbardziej jest to twoja sprawa, a gdyby ktoś miał na ciebie być zły, to nie będziesz traktowany poważnie więc ujdzie płazem. Jeśli nie mieszkasz z nimi, to nie wtrącalabym się, ale kazała ojcu to zakończyć i powiedzieć matce, bo jak nie to ty powiesz.
Temu typowi też powiedz. Byłam w podobnej sytuacji. Tyle że już nie mieszkałam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cumpelnastodwa: ona wie tylko jest już stara, a mąz zapewnia jej dach na głową i powiedzmy względne bezpieczeństwo finansowe. Więc po co ma się wychylać? Jest już pewnie tak zobojętniała w tym związku ze choćby jej stary k---ę do domu przyprowadził to by to zlała. Sama pewnie nie raz poszła na bok. Tak jej jest wygodnie. Sorry ale wielu osobom nie chce się przewracać całego życia do góry nogami i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Najpierw porozmawiaj z ojcem. Powiedz mu że dajesz ma ileś czasu (nie za długo) na zakończenie tej relacji. Jeśli nie posłucha poinformuj mamę i męża tamtej kobiety.

Moja rodzina rozpadła się przez ojca, który zdradzał mamę. Tak bym zrobił teraz, będąc dorosłym.
  • Odpowiedz