Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu wołam osoby plusujące:


Więc chcieliście się dowiedzieć czy mikroskopem USB od Chińczyków można samemu zdiagnozować czy ma się nużycę. Odpowiedź brzmi: da się. Na wykonanych zdjęciach nie było żadnego, ale jakość zdjęć jak i powiększenie pozwala stwierdzić, że takim mikroskopem dałoby się podejrzeć nużeńca. Tak wygląda nużeniec na rzęsie, foto nie moje.

Tutaj macie link do galerii zdjęć wykonanych mikroskopem wraz z krótkim opisem - łupież, włosy, skóra, elektronika, zapałka, patyczek do uszu, maszynka do golenia (nowa i używana).

Moja opinia: tak wygląda zakupiony prze zemnie mikroskop.

* ostrość obrazu: 10/10
* jakość wykonania: 10/10
* regulacja oświetlenia: 9/10
* regulacja ostrości: 6/10
* łatwość ustawienia i trzymanie pozycji: 3/10

Zdecydowanie przeszedł moje oczekiwania. Oceny takie wysokie bo za 40zł spodziewałem się chińskiego shitu. Jest kilka dostępnych modeli, ja wziąłem jasny metaliczny, który miał napisane x1000 (są dostępne jeszcze x500, x800 oraz x1600). Regulacja ostrości tylko 6/10 bo ciężko się kręciło pokrętłem, ale to może kwestia wyrobienia. Jedyna wada to statyw, no to nie ma prawa dobrze działać. Podczas regulacji ostrości łatwo było zgubić pozycję.

Jak na sprzęt za 40zł moja ocena to 10/10, spodziewałem się gorszej jakości zdjęć, mniejszego powiększenia i gorszego plastiku.

#diagnoza #zdrowie #lupiez #medycyna #mikroskop #aliexpress #majfrendy
CXLV - W nawiązaniu do tego wpisu wołam osoby plusujące:

SPOILER

Więc chcieliśc...

źródło: comment_WoHj4FbM6HSza9rYX3xVXEL1zDKqXSxt.jpg

Pobierz
  • 4