Wpis z mikrobloga

Jakie znacie sposoby wpłaty "fizycznych" pieniędzy na swoje konto bankowe? Czy po za wpłatomatami oraz wpłatami gotówki na poczcie na konto swoje bankowe, są też inne sposoby?

Nie siedzę w technologiach i nowych usługach, ale może Żabka, Biedronka, albo stacje paliwowe, mają jakieś usługi, które pozwalają zasilić swoje konto bankowe? Jakby co, ja korzystam z #mbank

#banki #bankowosc #finanse
  • 7
@Overwatch-PL: w najbliższej Żabce powinna być możliwość realizowania wpłat dowolnych, czyli np. na swoje własne konto.
Do 1000 zł. 1.99, powyżej doliczana prowizja +0,3% wartości całej wpłaty (ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić kilka wpłat, najwyżej wkurzysz karynę z obsługi :)
Nie zdziw się, jeśli poproszą przy większej wpłacie o dokument tożsamości - to normalka w związku z przepisami AML CFT.
@PanAmericana: Dzięki, właśnie takiego info potrzebowałem. Mam 3 pytania.
1Pamiętasz jak się nazywała ta usługa w Żabce?
2. Jak wygląda procedura? Zgaduje, że daję kasjerce kartę oraz ustaloną kwotę pieniędzy, ona wprowadza w komputerze dane, ja zatwierdzam pinem i finito?
3. Jaki jest mniej więcej czas realizacji? Kwestia minut, czy dni?
@Overwatch-PL: 1. moje rachunki
2. podajesz dane do przelewu, Pani wklepuje w kąkuter, płacisz kwotę wpłaty + prowizję.
3. Operator usługi puszcza przelewy w D+2, czyli przelew puszczony w poniedziałek powinien dojść na konto po południu w środę. Niestety ekspresy to nie są, ale za to tanio.

Ciut drożej masz w większości kiosków Kolportera, ale za to przelewy realizowane są w D+1.

A, no i wpłaty własne nie są tak bardzo