Wpis z mikrobloga

@Inre: Boku no hero bije wszystko o głowę, zaraz za nim One Piece, a później Chainsawman
@lesung: xD Manga gdzie autor zna tylko 5 mimik twarzy i co 3 strony mamy to samo. No i powtarzanie słowa przyjaciele co chwilę, drugie Fairy Tail normalnie.
Na początku było spoko, ale to staje się coraz gorsze.
@Kardig:

Boku no hero bije wszystko o głowę. XD? Seria jest dobra, nie powiem, że nie ale mówienie o niej "najlepsza"...

Po pierwsze HeroAca już wchodzi w "długie serie", a w nich królem ciągle jest OP i tego nie pobijesz.
A w seriach nowszych (tych poniżej 150 rozdziałów) Jujustu jest królem z Piłaczem, zaraz za nim.
W sumie i tak się już rozpisuje, to ci napiszę, że takiego #!$%@? o Black
Jujustu


@Inre: Damn kolejny stereotypowy shounen. Aż zal czytać

BC jest serią dosyć sztampową, prostą, ale to co ty tutaj piszesz o niej aż mnie skręciło od środka.


Jest aż sa sztampowa. No serio, czasami MC co chwila gada od przyjacielach. To już się robi denerwujące.
A ostatni arc mimo, że zapowiadał się na jakiś ogromny przewrót tak naprawdę niewiele wniósł do całego świata.
Teraz może będzie trochę lepiej ale wątpię.
@Kardig:

Damn kolejny stereotypowy shounen. Aż zal czytać


Przepraszam bardzo, ale co? Z tego co tutaj wypisujesz wynika, że HeroAca jest jest odkrywczy. Powiem ci coś.
My Hero Academia nie jest niczym specjalnie orginalnym. Ta seria tak samo jak duża część aktualnie wychodzących serii nie wyszukuje niczego nadzwyczajnie nowego, po prostu korzysta ze znanych zabiegów i punktów fabularnych, a ich sukces zależy od jakości wykonania.

Co do BC to powiem tyle.
Co do BC to powiem tyle. Taki jest zamysł tej serii


@Inre: Czyli w swoim zamyśle jest słaba. Co do mimiki, dołączam przykład. Czy to radość, czy łzy, czy Asta, czy jakaś inna postać.

Z tego co tutaj wypisujesz wynika, że HeroAca jest jest odkrywczy.

[...] po prostu korzysta ze znanych zabiegów i punktów fabularnych, a ich sukces zależy od jakości wykonania.


No i korzysta doskonale, co samo w sobie może
Pobierz Kardig - > Co do BC to powiem tyle. Taki jest zamysł tej serii

@Inre: Czyli w swoi...
źródło: comment_ZGL9UMJA6YPqgXoUWAFV4o5AxQhrWJaE.jpg
Czyli w swoim zamyśle jest słaba.

Dzięki za wkładanie słów w moje usta @Kardig. Na prawdę nie wiem co ci powiedzieć w takim przypadku. Nigdy nie słyszałem o takich zażaleniach na mimikę. A skoro tak narzekasz na BC, to najzwyczajniej to może nie być seria dla ciebie i tyle. Ma ona swoje plusy. Ale jeśli nie zaakceptuje się niektórych zabiegów, które są typowe dla gatunku Shounen to się tego nie polubi.