Wpis z mikrobloga

@Myszoskocznia: mialem taka sytuacje ze malowałem ściane, plastiki z gniazdek sciagniete i farba kapla do srodka splywajac na sciane co dalo taki sam efekt. Przy malowanie malym walkiem cos mnie po rece szarplo az nie wierzyłem obok byla antena do kablowki ze sciany. Myslalem ze to to, biore sprawdzam i się świeci śrubokręt na mokrej ścianie. To moj pierwszy kontakt z prądem i jestem ciekawe czy to bylo 240 czy
  • Odpowiedz
@pejczi: oczywiście, że coś tam wie, nawet powinien być świadomy jakie błędy mógłby robić, ale koniec końców to nie elektryk.
@Myszoskocznia: nie studiowałem AiRu, nie wiem czego tam uczą. To zależy od tego co to za uczelnia i czy to był AiR od wielkich maszyn w zakładach produkcyjnych, czy od małych urządzeń. Różnica może być spora. Studiowałem elektronikę i mimo tego, że coś wiem na temat prądu nie
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: To jest z tej serii DPM Solid przeznaczonych do wielkiej płyty? Wielkosciowo pomiedzy typowo podtynkowym i typowo nadtynkowym. ZTCP jednak mają pełną obudowę czyli nie trzeba puszki
  • Odpowiedz